Karma – dron marki GoPro

Karma – dron marki GoPro

To było tylko kwestią czasu, żeby amerykański gigant rynku kamer akcji poczęstował userów swoim dronem. Długo trzeba było czekać na realizację tej wizji, ale po tym co wiemy już o dronie Karma, śmiało stwierdzamy – BYŁO WARTO.

Wczoraj GoPro oficjalnie zaprezentowało swoje nowe zabaweczki. Pojawiły się nowe kamery Hero 5, jednak ich parametry i cały „hype” został przykryty przez drona o nazwie Karma. Pewnie zapytacie się teraz „ale co w tym wielkiego? Przecież drony to nie jest wynalazek ostatnich tygodni”. I fakt, bo to prawda. Jednak mocą wynalazku GoPro jest podejście, które możemy porównać taktyki Apple’a. Inżynierowie skupili się na tym, by dron był możliwie prosty w obsłudze, mało problematyczny w transporcie (także podczas jazdy np. na rowerze), wyglądał dobrze i nagrywał w zacnym stylu. No i co? Chyba się udało, bo Karma faktycznie spełnia te wymagania. Wygląda konkretnie, a za sam uchwyt kamery posiada nowy system stablilizacji, który robi robotę.

herrrrrr

 

karka2

Poniżej znajdziecie film, w którym poznacie możliwości karmy. Ps. Pewnie interesuje was cena – no tutaj też możemy skojarzyć fakty ze słynnymi produktami z logasem nagryzionego jabłka. Dron GoPro Karma będzie kosztować ok 799 dolarów.