Kalendarz 2016 w klimacie enduro

Kalendarz 2016 w klimacie enduro

Stowarzyszenie Rowerowe Podhale przygotowało dla Was kalendarz rowerowy na 2016 rok – format A3. Mamy nadzieję, że się Wam spodoba i przyozdobi niejedną ścianę. W kalendarzu wykorzystane zostały zdjęcia, które publikowane były na stronach SRP. Przedstawiają one krajobrazy i różne sceny, gdzie motywem przewodnim jest uwielbiany przez nas rower.

 

Oto jak wyglądają przykładowe strony z kalendarza Stowarzyszenie Rowerowe Podhale

kalendarz_strona1

kalendarz_strona2

kalendarz_strona3

Podgląd pełnego kalendarza znajdziecie tutaj (klik).

 

Zamów i wesprzyj działalność SRP

 

Kalendarz pełni funkcje cegiełki, której zakup wspomaga realizację celów statutowych SRP w tym także rozwój lokalnych tras rowerowych! Więcej informacji o SRP i obszarach działań tej organizacji znajdziecie na stronie www.rowerowepodhale.eu. Poza tym nie chcemy niczego sugerować, ale wkrótce czas dawania prezentów. Taki kalendarz mógłby być naprawdę fajnym podarunkiem dla kogoś, kto nie wyobraża sobie życia bez dwóch kółek…

 

Kalendarze dostępne są od ręki i wysyłane w twardych tubach zabezpieczających je przed uszkodzeniem. Koszt kalendarza to 30 zł + wysyłka 10 zł. Po złożeniu zamówienia należy dokonać stosownej wpłaty (ilość kalendarzy x 30 zł + 10 zł) na konto: 17 1140 2004 0000 3802 7539 4499 w tytule przelewu podając imię i nazwisko z zamówienia.