JoyRide EMTB Enduro Mieroszów- wyniki

W minioną sobotę odbyła się ostatnia w tym roku edycja zawodów JoyRide EMTB Enduro. Na starcie stanęło 67 zawodników i aż 7 zawodniczek.  Trasa prowadziła przez najtrudniejsze i najbardziej wymagające odcinki w Górach Suchych. Pogoda sprzyjała uczestnikom, nie spadała kropla deszczu, a słońce wyglądało zza chmur. 


Wielkie podziękowania dla wszystkich którzy przyjechali do Mieroszowa. Słowa uznania należą się panią, które nie odstawały od męskiej części zawodników.

Podium podczas dekoracji zwycięzców ostatnich zawodów, jak i całej serii przedstawia się następująco: pierwsze miejsce Marcin Motyka z AGang mbike.pl, na drugim miejscu uplasował się zjazdowiec Michał Makowski z Transition.pl, który w naszych zawodach startował po raz drugi, trzecie miejsce należało do Mirka Jarmuły z LiteVille team.

zdj 2

Kobiety – edycja w Mieroszowie: Pierwsze miejsce zajęła Agnieszka Szor startująca na Turnerze 5 Spocie, drugie miejsce należało do Beaty Bembenek, na trzecim miejscu debiutantka zawodów enduro Magdalena Kurzajczyk.

Kobiety Generalka: Na pierwszym miejscu Agnieszka Szor, drugie Beata Bembenek, na trzecim Natalia Figiel.

Najbardziej oczekiwanym punktem sobotnich zawodów było losowanie ramy Zumbi F11. Szczęśliwcem, który od przyszłego sezonu będzie ścigał się na nowej ramie, jest forumowicz Votec. GRATULUJEMY!

zdj3

Nagrody ufundowali: 

Zumbi Cycles – rama zumbi F11

F100 – kosmetyki rowerowe 

GodLikeBike – biżuteria rowerowe firma Twenty6 

PogoBikes – osłony CrankSkin 

Harfa-Harryson – bony na zakupy w Dolnośląskim Centrum Rowerowym 

Współorganizator Gmina Mieroszów, MCK

Pełne wyniki:

http://emtb.pl/pliki/Wyniki_Mieroszow_2013.pdf

http://emtb.pl/pliki/Generalka_EMTB_Enduro_2013_Kobiety.pdf

http://emtb.pl/pliki/Generalka_EMTB_Enduro_2013.pdf