Joy-ride rozdaje prezenciki!


Kiedyś o tej porze wyciągaliśmy kredki świecowe, białą kartkę, wycinanki, albo nawet plastelinę. Siadaliśmy w skupieniu przy biurku i misternie realizowaliśmy plan. Plan, który polegał na zbajerowaniu grubego, czerwonego i uzyskaniu od niego (pomimo niekoniecznie najgrzeczniejszej postawy i samych 5 w koronie) masy prezentów. Teraz czasy się zmieniły…

Nam urosły brody, wypadły włosy, albo nawet mamy już żony i potomstwo! Tak jest, „wszystko płynie” jak mawiali starożytni. No ale nie jest to też powód, żeby łapać kryzys wieku młodego. Co prawda gruby nas już nie odwiedzi, ale to nie znaczy, że prezentów nikt nam nie da. Pamiętajcie, jeśli zawodzą już wszycy superbohaterowie, zostaje Joy-ride.

Tym razem, jako zastępcy mikołaja (czyt. świętego) mamy dla Was takową opcję:

 

Pierwsze trzy osoby, które dokonają dnia 06.12.11 (wtorek) świątecznych zakupów na stronie sklepu joy-ride.pl, otrzymają prezent-niespodziankę:  jedną z koszulek firmowych JOY’a totalnie za friko! Zasady są proste jak nos bałwana. Więc polujcie i przywdziewajcie nowe szaty na niejedną, grudniową imprezę!

 

Strona sklepu joy-ride: http://sklep.joy-ride.pl/

 

ps. o rozmiar się nie martwcie – skontaktujemy się i w pełni dogadamy, co i jak w kwestii rozmiaru 🙂

Dla nadania pikanterii, tak m.in. wyglądają tiszerty Joy-ride: