Joy Ride Night Downhill #NaBogato!

Joy Ride Night Downhill #NaBogato!

Już możemy odliczać godziny do oficjalnego zakończenia sezonu 2017. Oliwy do ognia emocji doleją nie tylko nowe konkurencje, ale przede wszystkim nagrody, które wydają się być konkretną motywacją do puszczenia hebli.

Na dzień dobry mamy dla Was wyjątkowe koszulki, zaprojektowane specjalnie na tę edycję festiwalu. Połączenie podhalańskiego klimatu z nawiązaniem do ostrej jazdy i z wkomponowaną datą festiwalu- doskonała pamiątka. Każda osoba, która zapisze się na zawody ma ją zagwarantowaną!

O Zjeździe Bez Łańcucha możecie przeczytać tutaj, przypominamy jednak o innej, niezwykle widowiskowej konkurencji, jaką jest Małopolska Whip Contest. Rywalizacja rozpocznie się  po zmroku, wśród pochodni i w towarzystwie pokazu pirotechnicznego. To będzie klimat!

whip2

No dobra, teraz przejdźmy do konkretów, więc czytajcie uważnie. Do bonów od FOX i Maxxis dołącza 1000zł na Whip Contest od województwa Małopolskiego, 1500zł na dziarę od OnexTattoo również na Whip’a, 500zł za najlepsze przebranie, weekend dla dwóch osób w resorcie Bukovina za czas dnia, myjki dla zwycięzców od Karcher’a i 1000, 700 i 500 zł dla najlepszych w Red Bull Bez Łańcucha!

Jest też nie lada gratka dla tych, którzy nie zaniedbują swoich szarych komórek! W sobotę 23.09 od godz. 12.00 na stoisku Małopolski gramy o rower w quizie wiedzy o Regionie! To nagroda  główna dla osoby, która wykaże się największą wiedzą, zajmując pierwsze miejsce w rankingu. A dla wszystkich, którzy spróbują swoich sił w quizie będą czekać gadżety rowerowe. Wręczenie nagrody głównej planowane jest w godz. 20:40 – 21:30. O szczegóły pytajcie na stoisku Małopolski. #malopolskanarowery

foto_Przemek_Kita_2

Integracja rowerowego towarzystwa to nie mniej ważny element festiwalu, dlatego na przystawkę i deser mamy dla Was imprezy, które będą się odbywały równocześnie w dwóch miejscach. Pierwsze z nich to Gugupark, pełniący także funkcję Strefy Chilloutu, natomiast klubowe klimaty będą czekały na Was w Vaavoom (zawodnicy wchodzą za free!). Nie musicie ograniczać się do jednego! Przez całą noc możecie korzystać z darmowego Vava Busa, który będzie kursował między tymi miejscówkami.

Zapisy wciąż trwają: system.timedo.pl/joyride2017
Kompletny program możecie poznać tutaj.

 

PRZYJACIELE FESTIWALU
Organizatorzy: Miasto Zakopane, JR Events, Zakopane.pl
Partner: Województwo Małopolskie
Sponsorzy: Maxxis, Fox, Kärcher, Onex Tattoo, BUKOVINA Resort
Skrzydeł zawodnikom doda Red Bull
Roweryrolki.pl
Superior