Joy Ride Days Szczyrk rośnie w siłę – już 20 wystawców na liście!

Joy Ride Days Szczyrk rośnie w siłę – już 20 wystawców na liście!

W ubiegłym sezonie na Joy Ride Days w Szczyrku stanęło kilkanaście namiotów ze sprzętem i rowerami testowymi. W tym roku, ponad dwa miesiące przed imprezą, która odbędzie się 9-11 września, swoją obecność potwierdziło już ponad 20 różnych firm. Wygląda na to, że format wydarzenia mocno przypadł Wam (i współpracującymi z nami firmami) do gustu, bo w tym roku event mocno urośnie w siłę. W najbliższym tygodniu przedstawimy wam wstępny harmonogram imprez oraz listę atrakcji, a narazie skupimy się na głównym elemencie Joy Ride Days, czyli TARGACH! 

Zobacz relację z Joy Ride Days 2021:

Lista wystawców na Joy Ride Days 2022

Chociaż oficjalnie nie możemy jeszcze potwierdzić, że w Szczyrku pojawi się potężna flota rowerów testowych, to możemy Was zapewnić, że na naszych targach znajdziecie najróżniejsze ciuchy, ochraniacze, kaski oraz części, które będziecie mogli przymierzyć, przetestować oraz kupić, w jedynych w swoim rodzaju, festiwalowych cenach! Jak pewnie wiecie, sytuacja na rynku rowerowym nadal jest dość niestabilna i większość dystrybutorów ciągle ma problemy z dostępnością sprzętu, ale wiemy, że każda firma zrobi wszystko co możliwe, by zapewnić Wam możliwie jak najwięcej atrakcji. Co więcej, wszystko wskazuje na to, że to właśnie w Szczyrku zorganizujemy pierwszy w historii, oficjalny drop ciuchów (i akcesoriów) Joy Ride! Zobacz pełną listę firm, które już teraz potwierdziły swoją obecność na naszej imprezie:

 1. Joy Ride 
 2. Phinance 
 3. X Factor 
 4. Foog 
 5. 4-bike 
 6. POC
 7. TYGU 
 8. Thule 
 9. Bike By SG 
 10. Explore (R Raymon, Mondraker, NS Bikes, Norco, Troy Lee Designs, O’Neal, Rocday, FiveTen, Evoc) 
 1. The Trail 
 2. Garbaruk 
 3. Rocday 
 4. Banana Bikes 
 5. Beerduro 
 6. Leatt Protectives 
 7. Canyon 
 8. O’neal 
 9. Azonic 
 10. KTM 
 1. PUKY 
 2. Fidlock 
 3. Ambro-Sol

Więcej o Joy Ride Days 2022

Jeśli w zeszłym roku nie byliście na pierwszej edycji Joy Ride Days w Szczyrku, to już spieszymy z wyjaśnieniami. Szczyrkowska impreza jest drugim, nieco mniejszym od Festiwalu Eventem, który organizujemy w dużo „luźniejszej” atmosferze. Darmowe konkurencje na pełnej wyluzce, codzienne aferki, wspólne partylapsy na trasach z najlepszymi ziomkami i oczywiście TARGI i TESTY sprzętu. Jako Joy Ride Crew zawsze organizowaliśmy imprezy „od ziomali, dla ziomali” i właśnie na takiej zasadzie postanowiliśmy przeprowadzić Joy Ride Days w Szczyrku. Będzie z kim zbić piątkę, pojeździć na rowerze i oczywiście, stuknąć się szklanką z zimnym, gorzkim, gazowanym w trakcie wieczornych baletów.

Pamiętajcie, że widzimy się w weekend 9-11 września. Wkrótce podamy kolejne informacje na temat imprezy, a narazie skupimy się na przygotowywaniu kolejnych atrakcji! 

Do zobaczenia,  

Joy Ride Crew