Jazda na zakupy! Fox Racing Polska na Małopolska Joy Ride Festiwal

Jazda na zakupy! Fox Racing Polska na Małopolska Joy Ride Festiwal

Z jakiegoś powodu, na Małopolska Joy Ride Festiwalu to właśnie namiot Fox Racing Polska cieszy się największym zainteresowaniem. Czy to kwestia jakościowych i funkcjonalnych produktów, które przydają się każdemu rowerzyście, niezależnie od uprawianej dyscypliny i poziomu zaawansowania? Być może? Czy to kwestia świetnej obsługi, która profesjonalnie doradzi i rozwije wszelkie wątpliwości? To również, może być jeden z powodów. A może to atrakcyjne ceny i promocje oraz miska z krówkami i wlepami leżąca na stoliku? Sami nie wiemy, jak oni to robią, ale obiecali, że w tym roku zrobią to wszystko jeszcze lepiej! 

Targi Rowerowe na Małopolska Joy Ride Festiwal – Więcej o stanowisku Fox Racing Polska

Fox Racing Polska:

Fox Racing to największy z międzynarodowych gigantów zajmujących się produkcją odzieży, kasków, protektorów i akcesoriów rowerowych. Firma zdobyła popularność dzięki swojej innowacyjności i ciągłemu ulepszaniu produktów, które są uwielbiane zarówno przez zawodowców, jak i amatorów. Odzież Fox Racing, w tym koszulki, spodenki i kurtki, jest nie tylko funkcjonalna i trwała, ale też świetnie wygląda, zapewniając wygodę i ochronę w każdych warunkach. Kaski tej marki gwarantują najwyższy poziom bezpieczeństwa dzięki zaawansowanym technologiom ochronnym i ergonomicznym kształtom, które idealnie dopasowują się do głowy. Ochraniacze na kolana, łokcie i kręgosłup skutecznie chronią podczas jazdy,  zmniejszając tym samym ryzyko kontuzji. Dodatkowo, Fox Racing oferuje mnóstwo akcesoriów rowerowych, takich jak rękawiczki, gogle i plecaki, które uzupełniają wyposażenie każdego rowerzysty, zwiększając komfort i bezpieczeństwo jazdy.

Jak pewnie wiecie, sami oddaliśmy swoje głowy pod opiekę ekipy Fox Racing Polska. Jeździmy w tych kaskach już parę dobrych lat i naprawdę nie mamy się do czego przyczepić. Świetna wentylacja, wygoda, komfort, kozacki design. Trochę nas już znacie i prawdopodobnie podejrzewacie, że raz na jakiś czas wpadniemy na jakiś głupi pomysł, który może skończyć się dachowaniem. Otóż nie mylicie się, dokładnie tak jest, ale dzięki wspomnianym wyżej kaskom, oraz ochraniaczom i buzerom czujemy się naprawdę całkiem nieźle. To chyba najlepsza gwarancja jakości, prawda?

Więcej o stanowisku  Fox Racing Polska na Małopolska Joy Ride Festiwalu

Nie ma co się bardziej rozpisywać, bo przecież wszyscy znacie tą markę naprawdę dobrze. Statystycznie rzecz biorąc, z tego co widzimy w polskich bike parkach, 80% rowerzystów ma na sobie co najmniej jeden element garderoby / ochrony wyprodukowany właśnie przez tą markę. Ale trudno się dziwić, bo poza kozacką jakością, fox wyróżnia się na rynku naprawdę atrakcyjnymi cenami. Generalnie rzecz biorąc, to zdziwilibyśmy się, gdyby było inaczej.

A co do samego stanowiska Fox Racing na Małopolska Joy Ride Festiwalu, to mamy jeszcze jeden powód, by namówić was na wizytę na ich stanowisku. Otóż okazuje się, że ekipa polskich lisów zaplanowała na naszą imprezę naprawdę konkretny konkurs, w którym do zgarnięcia będzie kask z zupełnie nowej kolekcji. O szczegółach dowiecie się na festiwalu, ale my już teraz zachęcamy Was do tego, by odwiedzić to stanowisko w pierwszej kolejności, bo jak znamy życie, to po piątkowym szaleństwie, połowę sprzętu będą już mieć wyprzedaną.

Dziękujemy za wsparcie naszym sponsorom, bez których organizacja imprezy nie byłaby możliwa:

Partner tytularny: Małopolska
Partnerzy: Garmin, Maxxis, Fox, KTM, Shimano, Specialized, Thule, Crank Brothers, Marin, Schwalbe, Santa Cruz
Skrzydła dla zawodników zapewnia: Red Bull
Działają z nami: Czorsztyn Ski, Polski Związek Kolarski, Extreme Trauma Team, Fizjocito
Współorganizatorzy: Tech Ramps, Polish 4x open, 80 rowerów, Rowerowa Dolina