Jak Szczyrk, to Szyczyrkaido! Lokalna marka na Joy Ride Days w Szczyrku

Jak Szczyrk, to Szyczyrkaido! Lokalna marka na Joy Ride Days w Szczyrku

Jeśli jesteś lokalesem, to tej firmy prawdopodobnie nie musimy Ci przedstawiać. Jeśli jednak wpadasz na naszą imprezę z daleka i chcesz wrócić do domu z rowerowym suwenirem, który będzie Ci się kojarzył ze Szczyrkiem i okolicami, to koniecznie musisz odwiedzić namiot Szczyrkaido. Ich produkty zostały wymyślone, zaprojektowane i wykonane lokalnie, przez ludzi, którzy całe swoje życie spędzili właśnie w górach – na desce, nartach czy rowerze. Dla nas jest to gwarancją najlepszej możliwej jakości i oczywiście kozackiego stylu.

„Szczyrkaido to lokalny brand stworzony przez grupę kolegów „snowboardzistów” z Bielska-Białej.Nazwa odnosi się bezpośrednio do Hokkaido, wyspy japońskiej gdzie ekipa #beskidboys miała swoje pierwsze zgrupowanie sportowe. Tamtejsze ukształtowanie terenu jest bardzo podobne do tego w Beskidach. Gęstość zalesienia jest podobna i też największą atrakcją jest jazda w lesie. Jakby w obu miejscówkach spadło nagle 11 metrów śniegu, to praktycznie nie zobaczysz różnicy między nimi.”- Szczyrkaido Crew

Bluzy, T-Shirty, Czapki – co znajdziecie na straganie Szczyrkaido

Jak już wspominaliśmy, na stanowisku Szczyrkaido znajdziecie najbardziej stylowe i zajawkowe ciuchy, które sprawdzą się zarówno na melanżu, jak i na rowerze. W swojej ofercie, szczyrkowska ekipa ma również mnóstwo akcesoriów, takich jak skarpety, błotniki, a nawet kurtki. Ponieważ brand wywodzi się ze sportów zimowych, na stronie Szczyrkaido Store znajdziecie również kominiarki i czapki zimowe. Co prawda na pierwszy powder poczekamy pewnie jeszcze kilka miesięcy, ale na przygotowania do sezonu, nigdy nie jest za wcześnie!

Przypominamy, że na Joy Ride Days w Szczyrku widzimy się 27-29 sierpnia. Szczegółowe informacje znajdziecie w zakładce naszej strony poświęconej imprezie lub na wydarzeniu na facebooku. W planach 3 dni luźnej jazdy po trasach, darmowe szkolenia, wycieczki, konkursy i najlepsza na świecie, festiwalowa atmosfera. Na zachętę przypominamy, że wstęp na imprezę jest darmowy, a od piątku do poniedziałku karnety w ośrodku Szczyrk Mountain Resort będą przecenione o 50%.

  • Partner tytularny: Szczyrk Mountain Resort
  • Sponsor skrzydeł dla zawodników: Red Bull
  • Patroni medialni: BikeBoard, Freestyle.pl, 43ride.pl
  • Współorganizatorzy: The Trail, PUKY