Jak powstaje karbonowy Summum

Jak powstaje karbonowy Summum

Każdego sezonu do oferty najlepszych producentów wpadają pozycje zasługujące na miano „sztosu”. W sezonie 2015 w tej kwestii bezkonkurencyjny okazał się hiszpański Mondraker, którego zjazdówka w karbonowej wersji rozkochała w sobie tysiące riderów.

Mondraker Summum PRO Team 27,5 carbon  2015

 

Mondraker Summum PRO Team 27,5 carbon to najlepsza wersja kultowej zjazdówki, jaka pojawi się w ofercie przeznaczonej na sezon 2015. Zmieniona linia ramy, topowy osprzęt SRAMA, DT Swiss, Foxa i Formuli to tylko jedna z wypadkowych, które sprawiają, że na widok tego roweru pocą się dłonie. Druga to rama, która w tym przypadku stanowi kręgosłup całego roweru. W dodatku wygląda niesamowcie dobrze, co tylko działa na korzyść Mondrakera. W końcu jeszcze do niedawna ich rowery były okrzyknięte najbardziej garbatymi fullami na świecie.

Mondraker Summum PRO Team 27,5 carbon  2015

Poniżej prezentujemy film, który przybliży wam nie tylko opisany wyżej rower, ale również proces powstawania ramy. Zobaczcie dokładnie, w jakim otoczeniu i przy użyciu jakiej technologii „klepie się” jedną z najnowocześniejszych zjazdowych konstrukcji.

 

Więcej na temat Mondrakera Summuma przeczytacie na stronie polskiego dystrybutora (klik).