Nowość – firma ION na Małopolska Joy Ride Festiwal

Nowość – firma ION na Małopolska Joy Ride Festiwal

Rośniemy w siłę, a najlepszym dowodem na jakość naszej imprezy jest coraz większa liczba marek premium, które zaczynają wystawiać się na Festiwalu. W tym roku do tego szlachetnego grona dołącza firma ION, specjalizująca się w produkcji najwyższej klasy odzieży i akcesoriów dla rowerzystów, surferów i fanów pozostałych sportów ekstremalnych. Kto się jara? Bo my nie możemy się doczekać! 

Targi Rowerowe na Małopolska Joy Ride Festiwal – Więcej o stanowisku ION

ION

„ION to marka prowadzona przez ludzi z pasją, których pierwszą miłością były sporty wodne. Rozpoczęliśmy działalność w 2004 roku i początkowo skupialiśmy się na piankach i produktach neoprenowych dla międzynarodowej sceny surfingowej, kite i wakeboardowej. Unikalne połączenie wysokiej jakości produktów ION opakowanych w progresywny styl i design znalazło fanów na całym świecie.

Od 2013 roku w ten sam sposób podchodzimy do stoków – ponieważ naszą drugą, wielką miłością zawsze było kolarstwo górskie. W końcu lubimy się niszczyć. Nieważne na jakiej desce czy rowerze jeździmy. Ten sposób myślenia znajduje odzwierciedlenie w filozofii naszej marki: ION stawia przed sobą wyzwania, doświadczanie natury i odczuwanie siły grawitacji. Dlatego opracowujemy sprzęt, który jest nie tylko inteligentny i innowacyjny, ale także przekształca naszą pasję w unikalny projekt.”

Po przeczytaniu tego tekstu w powietrzu unosi się zapach zajawy. Nie wiemy jak Wy, ale my wpadamy na pełnej prosto pod namiot ION’a. To jak. Widzimy się?

Stanowisko ION na targach w trakcie Małopolska Joy Ride Festiwalu – to musisz wiedzieć!

To będzie debiut ekipy ION’a na naszych targach, więc jeszcze nie wiemy czego się spodziewać, ALE jednego jesteśmy pewni. Pod namiotem tej tej firmy znajdziecie sportową zajawę w najczystszej postaci i w najwyższej jakości. Jeśli chodzi o rowerowe ciuchy i akcesoria, to ION ma w swojej ofercie odzież do wszystkich odmian kolarstwa górskiego (oraz stylowe wdzianka gravelowe), a także wysokiej klasy ochraniacze i protektory, a nawet buty i kaski. No po prostu mają wszystko! Jeśli cenicie sobie minimalizm, a waszym ulubionym kolorem jest czarno-czarny z dodatkami czerni, to sprzęt ION’a zdecydowanie przypadnie Wam do gustu. Polecamy!

Dziękujemy za wsparcie naszym sponsorom, bez których organizacja imprezy nie byłaby możliwa:

Partner tytularny: Małopolska
Partnerzy: Garmin, Maxxis, Fox, KTM, Shimano, Specialized, Thule, Crank Brothers, Marin, Schwalbe, Santa Cruz
Skrzydła dla zawodników zapewnia: Red Bull
Działają z nami: Czorsztyn Ski, Polski Związek Kolarski, Extreme Trauma Team, Fizjocito
Współorganizatorzy: Tech Ramps, Polish 4x open, 80 rowerów