Electofun – hulajnogi, elektryczne rowery i inne bajery na Beskid Bike Fest

hulajnogi i rowery elektryczne na beskid bike fest

Hulajnogi i rowery elektryczne na Beskid Bike Fest! Tego jeszcze nie było, ale wygląda na to, że nadeszła pora. W każdym razie, jaramy się, że na naszych imprezach pojawiają się wystawcy, którzy mocno urozmaicają ofertę targów. W namiocie ekipy Electofun poza rowerami elektrycznymi Focus i Niner znajdziecie budżetowe oraz bardziej ekskluzywne elektryczne hulajnogi. My się jaramy, a Wy?  

Wystawca nr 23: Electofun – Focus, Niner i hulajnogi elektryczne

Electofun

Na stanowisku Electofun/Bosch będziemy prezentowali oraz wypożyczali do testów rowery marki Focus z najnowszym systemem Bosch Smart System, Niner. Dodatkowo będzie możliwość przetestowania rowerów marki Funbike (rowery trekkingowe) oraz hulajnóg Mini Walker oraz Frugal.

Team Electofun szykuje na nadchodzący weekend w Bielsku szeroki wybór produktów do testowania!  Rowery elektryczne i e-hulajnogi marek premium takich jak Haibike, Focus czy MiniWalker oraz bardziej budżetowe opcje jak Frugal i FunBike.

Profesjonalni doradcy odpowiedzą na każde nurtujące Cię pytanie i pomogą w dopasowaniu produktu do indywidualnych potrzeb. 🤌🏼Wypatruj stanowiska Electofun i Bosch E-bike systems, by skorzystać z darmowej jazdy testowej!  Z kim się widzimy?

Electofun – hulajnogi i rowery elektryczne na Beskid Bike Fest

Póki co nie będziemy się jeszcze rozpisywać o hulajnogach elektrycznych (bo po prostu trochę za słabo się na tym znamy), ale jesteśmy przekonani, że pojawianie się nowych marek, związanych z „nie-rowerowymi” dyscyplinami, to coś, z czym będziemy się spotykać coraz częściej. Niemniej jednak, na stanowisku Electofun znajdziecie kozackie rowery elektryczne marek takich jak Niner i Focus. Dodatkowo będziecie mogli również przetestować innowacyjne rozwiązania marki Bosh, która od kilku lat wprowadza do elektryków najbardziej zaawansowaną technologię.

Nie mamy już zajawki, by znów pisać o tym, że elektryki przejmują kontrolę nad światem, ponieważ wśród wystawców, którzy pojawią się w Bielsku z flotą rowerów testowych, każdy będzie miał w swoim namiocie co najmniej kilka rowerów elektrycznych. Przypominamy, że najbardziej efektywną opcją na robienie lapsów po trasach Enduro Trails jest podjazd z łydy, więc dodatkowe wsparcie zapewniane przez silnik elektryczny na pewno się przyda. Wpadajcie pod namiot Electofun, rezerwujcie maszyny i bawcie się dobrze!

Organizatorami imprezy są: Joy Ride, Enduro Trails, Happy Bike Beskidy 

Partnerem Beskid Bike Fest jest miasto Bielsko Biała