Grube Info: Rowery SCOTT i Bold na Małopolska Joy Ride Festiwal 2024!

Rowery Scott i Bold na Małopolska Joy Ride Festiwal 2024!

Pisanie o takich tematach, to dla nas czysta przyjemność. Marki takie jak SCOTT czy Bold to klasa sam w sobie. To takie rowerowe Ferrari, które (z tego co słyszymy) jeździ jeszcze lepiej niż wygląda. Rowery wyposażone są w najnowszą, najbardziej zaawansowaną technologię i musimy szczerze przyznać, że jeśli tylko wyrobimy się z robotą, której na festiwalu na pewno nie zabraknie, to prędzej czy później spróbujemy dorwać jakąś testówkę. To teraz kilka szczegółów: 

Targi Rowerowe na Małopolska Joy Ride Festiwal – Więcej o marce SCOTT

SCOTT Bikes: Historia firmy SCOTT zaczęła się w 1958 roku, kiedy Ed Scott stworzył pierwsze kijki narciarskie z aluminium. (Co było wtedy sporą nowością) Potem ekipa związanych ze sportami ekstremalnymi wynalazców wprowadziła na rynek gogle do motocrossu, super lekkie buty narciarskie i pierwsze rowery górskie! W międzyczasie powstała pierwsza europejska siedziba firmy, w której pełni pasji inżynierowie zaczęli rozwijać dostępne obecnie technologie. W 2008 roku świętowali swoje 50-lecie, pokazując, że wciąż są na topie z innowacjami i nowymi technologiami. Od tego czasu dalej ich produkty rozwijają się w zawrotnym tempie, a sam SCOTT jest postrzegany jako jeden z rynkowych liderów w dziedzinie sportów zimowych, rowerowych i pozostałych aktywności górskich. Tym bardziej jaramy się, że ekipa SCOTTA zaprezentuje na naszym festiwalu rowery enduro i trail z najwyższej półki, które będziecie mogli przetestować w realnych warunkach! 

Bold 

Jeśli nie kojarzycie tej marki, to spokojnie. Na polskich trasach rowery Bolda jeżdżą od niedawna, ale wszystko wskazuje na to, że pierwsi testerzy zakochali się w nich po uszy. Nie ma w tym absolutnie nic dziwnego, ponieważ wygląd oraz właściwości jezdne, często przebijają to, co oferuje konkurencja. Nie wierzycie? Sprawdźcie jak te maszyny wyglądają na zdjęciach lub zerknijcie na film w dolnej części artykułu.

Stanowisko SCOTT & Bold na targach w trakcie Małopolska Joy Ride Festiwalu – to musisz wiedzieć!

Na stanowisku pojawią się testowe modele Genius i Patron. Genius – zawsze był naszym ulubionym rowerem. Inteligentne zawieszenie, zaawansowane funkcje i najbardziej przemyślana konstrukcja doprowadziły do powstania niewiarygodnego roweru terenowego, któremu nie można się oprzeć. Całkowicie nowy Genius, każda trasa, w każdym czasie. Patron – Integracja, olśniewający design i starannie dobrana geometria w połączeniu z nowym, wydajnym napędem Bosch to znacznie więcej niż tylko wspaniała jazda. To, co otrzymujesz, to wysublimowane wrażenia podczas jazdy w górę i w dół, raz za razem. Patron eRIDE – Boss the trails. Wszystko jasne? Chyba nie musimy dziś sprzątać w firmie, bo ekipa ze SCOTTA pozamiatała! 

Dziękujemy za wsparcie naszym sponsorom, bez których organizacja imprezy nie byłaby możliwa:

Partner tytularny: Małopolska
Partnerzy: Garmin, Maxxis, Fox, KTM, Shimano, Specialized, Thule, Crank Brothers, Marin, Schwalbe, Santa Cruz
Skrzydła dla zawodników zapewnia: Red Bull
Działają z nami: Czorsztyn Ski, Polski Związek Kolarski, Extreme Trauma Team, Fizjocito
Współorganizatorzy: Tech Ramps, Polish 4x open, 80 rowerów