Greg Minnaar w ciuszkach O’Neala?!

Tak jest. Kolejna zagadka ostatnich tygodni dobrnęła do rozwiązania. Oto trzykrotny Mistrz Świata w DH – Greg Minnaar zmienia swój rowerowy outfit. Dotychczas Greg śmigał w ciuchach Alpinestarsa. Jednak „coś” skłoniło go do wymiany ciuchów, które de facto wyglądają bardzo zacnie. Kto je produkuje? Proste – kalifornijska marka O’Neal.

Kontrakt Grega wygaśnie dopiero za dwa lata, także najbliższe sezony właśnie takie logo będzie widniało na jego ciuchach, ochronkach i prawdopodobnie też – kasku. Według szefów marketingu marki O’Neal – Minnaar to idealny podopieczny. Po pierwsze- niezwykle zasłużony dla rozwoju tego sportu, po drugie- utytułowany Mistrz Świata (3 razy), no i po trzecie – niezwykle barwny i pozytywny gość.

Greg oprócz okrazji do testowania produktów O’Neala na rowerze, bankowo przeora je na mx. Od dawna wszem wiadomo, że jest też pasjonatem tego sportu.

Patrząc na foty kilku nowych modeli, śmiało można stwierdzić, że chłopaki z O’Neala ciągle pracują nad „atrakcyjnością” swoich kolekcji. Bliżej do pstrokatego TLD, niż jak wcześniej – do ascetycznego stylu, którego trzymali się przez lata. No ale cóż, w końcu robią to wszystko, żeby zarabiać.

Kilka słów od Grega: