Gohero, czyli oficjalny dystrybutor Go Pro na Małopolska Joy Ride Festiwal 2024

Go Pro na Małopolska Joy Ride Festiwal 2024

Tak, dobrze widzicie, to naprawdę w końcu się dzieje! Go Pro na Małopolska Joy Ride Festiwal 2024! Chyba nikomu nie musimy przedstawiać tej niezwykłej marki o niezwykłej historii. Pierwsze kamery gopro powstały jako odpowiedź na zapotrzebowanie, które pojawiło się w świecie sportów ekstremalnych, a obecnie, produkty tej marki pomagają nam dokumentować swoje podróże, sportowe wyczyny, a nawet (nie)zwykłą codzienność. Chcecie wiedzieć więcej? Zapraszamy: 

Targi Rowerowe na Małopolska Joy Ride Festiwal – Więcej o Go Pro

Go Hero: Jesteśmy głównym, autoryzowanym sklepem marki GoPro w Polsce. Jest to wiodący producent kamer video na świecie, służących do rejestracji już nie tylko najróżniejszych dyscyplin sportowych, ale także wyjazdów wakacyjnych, wypadów weekendowych, rodzinnych wydarzeń itp. Najnowszy model GoPro 12 Black zapewnia swojemu użytkownikowi najlepszą na rynku jakość obrazu, stabilizację i wiele trybów pracy do wyboru. 

Chyba wszystko jasne, co? Gdybyście jednak z jakiegoś powodu mieli jeszcze wątpliwości, to przypominamy, że kamery GoPro są od lat wykorzystywane przez zawodników ścigających się w rowerowym pucharze świata, ekspertów od slopestyle’u, enduro i wszystkich pozostałych grawitacyjnych dyscyplin. Wszystkie najważniejsze „Course Prewiev” są nagrywane właśnie przy pomocy tych kamer, co jest dla nas najlepszym gwarantem ich jakości.

Stanowisko Go Hero (GoPro) na targach w trakcie Małopolska Joy Ride Festiwalu – to musisz wiedzieć!

Na stanowisku GoHero odbędzie się prezentacja najnowszego modelu kamery GoPro, uruchomiona zostanie wypożyczalnia kamer, a na koniec imprezy przeprowadzony zostanie konkurs, w którym do zgarnięcia będzie najnowsza kamera Go Pro Hero 12! Wypożyczanie kamer odbędzie się po podpisaniu przez obie strony odpowiedniej umowy. Nieźle. Tyle razy chcieliśmy coś kupić, ale nie wiedzieliśmy, czy warto, a tutaj wszystko podane mamy jak na tacy. Przychodzisz, testujesz, sprawdzasz efekty i jak się podoba (a pewnie się spodoba) – kupujesz. Fajny ten nasz festiwal. No i fajni Ci nasi wystawcy!

Dziękujemy za wsparcie naszym sponsorom, bez których organizacja imprezy nie byłaby możliwa:

Partner tytularny: Małopolska
Partnerzy: Garmin, Maxxis, Fox, KTM, Shimano, Specialized, Thule, Crank Brothers, Marin, Schwalbe, Santa Cruz
Skrzydła dla zawodników zapewnia: Red Bull
Działają z nami: Czorsztyn Ski, Polski Związek Kolarski, Extreme Trauma Team, Fizjocito
Współorganizatorzy: Tech Ramps, Polish 4x open, 80 rowerów