Generalka Karcher Dual Slalom – jest ostro!

Generalka Karcher Dual Slalom – jest ostro!

Oficjalne zakończnie sezonu na Harendzie zbliża się wielkimi krokami. Już wkrótce na w Zakopanem rozegra się ostateczny bój o to, kto zgarnia wygraną w tegorocznych „generalkach”. A jest o co walczyć – bynajmniej nie chodzi tylko o uznanie i honor. Oto szybka analiza tego, co dzieje się w kwestii Karcher dual slalomu?

 

Tutaj znajdziesz generalkę downhillowych wyścigów Joy Ride.

SKRZATY

W kategorii Skrzatów prowadzi Kriss Kaczmarczyk, który z kompletem punktów za Kluszkowce i poprzednie zawody na Harendzie nie ma sobie równych. Jego 500 pkt to nie lada wyzwanie dla goniących go zawodników. Czy Wojtek Dendys i Dominik Nazimek zdołają wskoczyć na szczyt podium?

skrzaty

 

JUNIORZY

Tutaj podobnie jak u Skrzatów. Z kompletem punktów prowadzi Jakub Kocjan. Za nim Wojciech Nalepa i Maksymilian Paździor. Warto jednak zaznaczyć, że różnica pomiędzy Jakubem a Maksem wynosi 240 punktów. Zapowiada się zacięta walka!

junior

KOBIETY

Wśród kobiet lubujących się w dualu sytuacja jest bardzo zacięta. Z wynikiem 360 pkt prowadzi Hanna Kurek. Za nią, z wynikiem mniejszym o 60 punktów, Anna Domagała. Trzecie miejsce póki co należy do Inki Januły i Laury Wojtas, które mają po 200 punktów. Małe różnice to gwarancja dobrej rywalizacji. Ciekawe która z Pań będzie tym razem najszybsza.

kobiety

MASTERS

W mastersach szykuje się niezła zadyma. Na razie prowadzi Staszek Kruk, który w tym sezonie nieźle szaleje. Na jego koncie leży 410 punktów. Drugie miejsce, ze stratą 70 oczek zajmuje Piotr Kuźma. Trzecia lokata należy do Marcina Motyki. Temperaturę pomiędzy tą trójką może podnieść Maciej Kucbora, który z 200 punktami czai się tuż za podium. Staszku, przed tobą nie lada wyzwanie, by utrzymać lokatę lidera.

masters

MĘŻCZYŹNI OPEN

W najmocniejszej i najliczniejszej kategorii walkę o prowadzenie prowadzi dwóch zawodników z teamu Syndrome Racing. Prowadzi Kamil Gładysz, za nim (ze stratą 100 punktów) jest Artur Hryszko. Trzecie miejsce zajmuje póki co Mateusz Komendera, który ma do Artura zaledwie 10 punktów straty. Tu będzie się działo, będzie walka i zacięte pojedynki. Zwłaszcza, że różnice do 7-go miejsca wynoszą zaledwie 50 punktów, a nazwiska jakie możemy tam zobaczyć są naprawdę niebezpieczne!

open1

open2

O CO TEN AMBARAS?

Kolejny wyścig w Karcher Dual Slalom już wkrótce na Harendzie. Dlatego jeśli nie zapisaliście się jeszcze na Zakończenie sezonu na Harendzie, to możecie nadrobić to tutaj (kliknij). Warto dodać, że zwycięzcy poszczególnych kategorii Karcher Dual Slalomu otrzymają w nagrodę myjkę ciśnieniową legendarnej marki Karcher. Sami widzicie, jest o co walczyć!

DSC06949