• Home
  • Aktualności
  • ,
  • Kluszkowce

„Gdyby kózka nie skakała…” – czyli Ubezpieczenia Phinance na Małopolska Joy Ride Festiwal 2024

„Gdyby kózka nie skakała…” – czyli Ubezpieczenia Phinance na Małopolska Joy Ride Festiwal 2024

Czy w kolarstwie górskim da się całkowicie uniknąć kontuzji? No, chyba nie do końca. Da się jednak zminimalizować ból portfela, który w przypadku leczenia, rehabilitacji i wszystkich problemów zdrowotnych dostaje równie mocno, jak Twój organizm. Jak to zrobić? Bardzo prosto. Udać się do namiotu Phinance i podpytać ekipę Konrada Kasprzyka o specjalne ubezpieczenia od sportów ekstremalnych. Na prawdę warto, ale lepiej nie róbcie sobie krzywdy, żeby się przekonać! 

Targi Rowerowe na Małopolska Joy Ride Festiwal – Więcej o Phinance (zdjęcie dla ułatwienia podjęcia decyzji)

PHINANCE:

W środowisku rowerowym działamy już od wielu lat współpracując z setkami zawodników z całego kraju! ALE rowery to nie wszystko. Osoby, którymi opiekuje się Phinance to obecnie ponad 8 tys zawodowych i amatorskich sportowców w 25 dyscyplinach sportowych. Reprezentanci kraju, olimpijczycy, zawodnicy RedBull, ale też wiele osób dla których sport to sposób na życie. 2023 rok to prawie 1,5tys wypłaconych odszkodowań na 28 mln zł!

A CO NAJWAŻNIEJSZE pomagamy przy procesie zgłaszania szkody i ewentualnych reklamacjach, prowadząc sprawy klientów do końca!” – Ekipa Phinance

No i widzisz? Po co zastanawiać się „co by było gdyby” lub ze smutkiem stwierdzić, że „mądry polak po szkodzie”. Zadbaj o swoje ubezpieczenie oraz komfort własny i swoich bliskich i nie pozwól by jakakolwiek sytuacja negatywnie Cię zaskoczyła!

Stanowisko Phinance na targach w trakcie Małopolska Joy Ride Festiwalu – to musisz wiedzieć! (film na zachętę)

Jeśli obracacie się w środowisku sportów ekstremalnych od pewnego czasu, to pewnie zdajecie sobie sprawę z tego, że kontuzje są nieodłączną częścią takich zajawek. Pytanie nie brzmi „czy zaliczę glebę”, tylko „kiedy zaliczę glebę”. Prędzej czy później, dachowanie po prostu się przydarzy – tak mówi statystyka. Jednak gleby i kontuzje to nie koniec świata. Ktoś kiedyś powiedział, że jest to po prostu cena jaką musimy płacić, za niezwykłe życie pełne pasji i niezwykłych emocji. Ekipa Phinance doskonale to rozumie i od kilku lat ubezpiecza nawet niektórych riderów, którzy jeżdżą w naszej ekipie. Testowaliśmy na własnej skórze i możemy polecić, a więcej o całej ofercie dowiecie się już na festiwalu pod białym namiotem. (z sympatycznym łysym Panem w środku) 😀

Dziękujemy za wsparcie naszym sponsorom, bez których organizacja imprezy nie byłaby możliwa:

Partner tytularny: Małopolska
Partnerzy: Garmin, Maxxis, Fox, KTM, Shimano, Specialized, Thule, Crank Brothers, Marin, Schwalbe, Santa Cruz
Skrzydła dla zawodników zapewnia: Red Bull
Działają z nami: Czorsztyn Ski, Polski Związek Kolarski, Extreme Trauma Team, Fizjocito
Współorganizatorzy: Tech Ramps, Polish 4x open, 80 rowerów