Garbaruk na Joy Ride Days – rozpoczynamy prezentację Szczyrkowskich wystawców

Garbaruk na Joy Ride Days – rozpoczynamy prezentację Szczyrkowskich wystawców

Jeśli jakimś cudem jeszcze nie słyszeliście o Garbaruku, to ten tekst jest właśnie dla was. Ta niewielka, high-endowa marka produkuje części, które powinny się znaleźć w rowerze każdego rowerowego freaka. Jeśli chcesz się wyróżnić, ufasz tylko najwyższej jakości i marzy Ci się, żeby Twój rower robił wrażenie na wszystkich rowerowych ziomkach (niezależnie od wyznawanego rozmiaru koła), to po prostu musisz zaopatrzyć się w rowerową biżuterię Garbaruka! Nie wierzysz? Wpadnij na Joy Ride Days 9-11 września i przekonaj się na własne oczy! 

GARBARUK:

„Jesteśmy Firmą działającą od 10 lat! Wytwarzamy High’endowe komponenty rowerowe z najlepszych gatunkowo materiałów (aluminium stali) za pomocą maszyn CNC. Naszym bestsellerem jest kaseta składająca się z monobloku stali, a koroną jest największy Kog wykonany z aluminium. Nasza kaseta narobiła dużo szumu na rynku, gdyż jest najlżejszą z dostępnych opcji, dostępną w przystępnej cenie. Produkujemy również zębatki pod prawie wszystkie standardy dostępne na rynku. W swojej ofercie mamy wózki przerzutek, piękne designerskie kółka przerzutek, stamp cup-y oraz śruby mocujące zębatki. Wszystkie produkty z naszej oferty mamy dostępne w 8 kolorach. W trakcie Joy Ride Days w Szczyrku zaprezentujemy wam kolejne nowości!”

Ale to jeszcze nie wszystko! Poza całą kolekcją kozackich komponentów, Garbaruk zabłysnął też w tym roku wsparciem największych, najmocniej obstawionych imprez rowerowych. To właśnie ta firma jest odpowiedzialna za przygotowanie najbardziej kozackich nagród w historii naszego festiwalu. Trójkolorowe trofea wykonane z zębatek, zajmują obecnie zaszczytne miejsca, na „pucharowych półkach” w niejednym rowerowym domu. Chłopaki z Garbaruka podobnie jak my są rowerzystami i wyznają taką samą filozofie – „od riderów, dla riderów”. Nie wiemy jak Was, ale nas kupili!

P.S.

W trakcie Joy Ride Days w Szczyrku będziecie mogli podjechać na ich stanowisko i przetestować produkty Garbaruka we własnych rowerach!

Więcej szczegółów na temat imprezy podamy wkrótce, a tymczasem sprawdźcie, jak wyglądała nasza impreza w ubiegłym sezonie: