Galeria: Rocky Mountain Maiden

Galeria: Rocky Mountain Maiden

Jakiś czas temu informowaliśmy was, że znana marka z Kanady postanowiła odpalić długo skrywaną torpedę w postaci nowego fulla. Maszyna to sprzęt do ciężkiego freeride’u i downhillu – wszystko zależy od konfiguracji. Dziś dla odmiany serwujemy klilka fotek roweru Rocky Mountain Maiden.

Rozbudowany materiał dotyczący roweru Rocky Mountain Maiden znajdziecie na naszej stronie (wystarczy kliknąć tutaj). Opisaliśmy w nim geometrię, innowacje i konfiguracje, w których rower będzie sprzedawany.

Podczas tegorocznych targów rowerowych Eurobike 2015 stoisko kanadyjskiej marki było przepełnione dziennikarzami oraz ludźmi z branży rowerowej. Sporym zainteresowaniem cieszył się przede wszystkim najnowszy model marki sygnowanej liściem klonu. Mowa o modelu Maiden – fullu do ciężkich zastosowań. Na targowej ekspozycji znalazła się wersja topowa DH – Unlimited, którą postawiono na kołach 650b i wyposażono m.in. w zawieszenie BOS. Co tu więcej pisać, lepiej się rozsiąść i spojrzeć na rower, który z jednej strony powiewa „starą szkołą”, a z drugiej skrywa w sobie totalną nowoczesność i uniwersalność.

_MG_7530

_MG_7532

_MG_7533

_MG_7534

_MG_7536

_MG_7537

_MG_7538

_MG_7539

_MG_7540

_MG_8231