Galeria: Intense M16 z bliska

Jedną z najgorętszych premier technicznych tego roku było zaprezentowanie odświeżonej wersji kultowego Intense’a „M” (zjazdówka). Najnowszy model nosi nazwę M16 – zupełnie jak znany amerykański karabin szturomowy. W sumie to bardzo trafne, bo zjazdówa zza wielkiej wody ma równie dużą siłę rażenia.

Już kilka tygodni temu pisaliśmy pierwsze wzmianki na temat modelu M16. (klik) Wspominaliśmy wówczas o parametrach ramy, geometrii i ewentualnych setupach, które do sprzedaży detalicznej przygotuje znana amerykańska marka. Dziś spieszymy z nieco innym materiałem. Przygotujcie się na sowitą dawkę realnego piękna. Oto waszym oczom ukaże się Intense M16, na którym teamowy zawodnik Ferran Jorba startował w Fort William. Puchar Świata UCI DH w Szkocji to osobna i bardzo kontrowersyjna działka. Skupmy się jednak na maszynie, która wygląda naprawdę zacnie.

Setup złożono na komponentach: SRAM MTB (SRAM, Avid, Truvativ)Rock ShoxMaxxis Tires, DT Swiss, Renthal Cycle Products, e*thirteen componentsCrank Brothers.

1 2 3 4 5 6 7 8

 

Zdjęcia: Intense Cycles INC.