Funaticos – jedyna w swoim rodzaju, kolorowa odzeż outdoorowa na Joy Ride Days w Szczyrku

Funaticos – jedyna w swoim rodzaju, kolorowa odzeż outdoorowa na Joy Ride Days w Szczyrku

No i mamy komplet! Ostatnią firmą, która już rozstawiła swoje stanowisko w alejce targowej jest ekipa Funaticos. Powiemy wam szczerze, że czegoś takiego jeszcze nie widzieliśmy. Określenie „jedyne w swoim rodzaju”, to w tym wypadku bardzo poważne niedopowiedzenie. Te ciuchy szyte są z myślą o najbardziej wymagających klientach z dbałością o najmniejsze szczegóły. Wzory i kolorystyka są NIE DO PODROBIENIA. Dla nas – Sztos! Zdecydowanie do odwiedzenia.

„Funaticos – robimy to, co lubimy. A lubimy żyć kolorowo:) Nasze ciuchy właśnie takie są – zwariowane, bezkompromisowe, inspirowane naszymi podróżami oraz pasjami. Jeśli szukasz odjechanej bluzy czy softshella, to wpadaj na nasze stoisko.” – „Kudłaty”

Przypominamy, że na Joy Ride Days w Szczyrku widzimy się 27-29 sierpnia. Szczegółowe informacje znajdziecie w zakładce naszej strony poświęconej imprezie lub na wydarzeniu na facebooku. W planach 3 dni luźnej jazdy po trasach, darmowe szkolenia, wycieczki, konkursy i najlepsza na świecie, festiwalowa atmosfera. Na zachętę przypominamy, że wstęp na imprezę jest darmowy, a od piątku do poniedziałku karnety w ośrodku Szczyrk Mountain Resort będą przecenione o 50%.

Partner tytularny: Szczyrk Mountain Resort

Sponsor skrzydeł dla zawodników: Red Bull

Patroni medialni: BikeBoard, Freestyle.pl, 43ride.com

Współorganizatorzy: The Trail, PUKY