Fox Racing Polska na Małopolska Joy Ride Festiwalu w Kluszkowcach

Fox Racing Polska na Małopolska Joy Ride Festiwalu w Kluszkowcach

Do Małopolska Joy Ride Festiwalu zostało 8 dni. Oznacza to mniej więcej tyle, że wszyscy są już blokach startowych. Serwisują rowery, katują latanie bokiem przed whip contestem i szykują najlepsze ciuchy do jazdy i imprezowania. Gdyby jednak z jakiegoś powodu komuś brakowało rowerowej odzieży, to od piątku do niedzieli na stanowisku Foxa będzie można wyposażyć się w zupełnie nową kolekcję ciuchów, kasków i akcesoriów, które przydadzą się każdemu amatorowi dwóch kółek! 

Targi Rowerowe na Małopolska Joy Ride Festiwal – Więcej o marce Fox Racing Polska

Fox Racing Polska:

Fox Racing to marka rowerowa której nie trzeba przedstawiać! Znana jest z najwyższej jakości produktów odzieżowych, kasków, ochraniaczy oraz butów! W tym roku Fox zaprezentował nową odsłonę kultowego loga – które jest połączeniem oldschoolowej głowy lisa i nowoczesnego fontu!

Koncentracja marki na jakości i innowacyjności sprawiła, że stała się ona popularnym wyborem zarówno dla amatorów, jak i zawodowych kolarzy. Produkty Fox Racing są trwałe, wygodne i funkcjonalne, a użyte materiały takie jak np.CORDURA, Polartec, Dyneema oraz technologie np. MIPS, BOA, D3O nie pozostawiają wątpliwości czemu marka od kilkudziesięciu lat znajduje się na szczycie.

Fox Racing działa także w dziedzinie zrównoważonego rozwoju, pracując nad zmniejszeniem swojego wpływu na środowisko poprzez stosowanie materiałów z recyklingu w swoich produktach oraz wdrażanie zrównoważonych praktyk produkcyjnych. Fox wspiera najlepszych światowych zawodników! Puchar Świata, Rampage, Slopestyle? W każdej z tych kategorii znajdziecie utytułowanych i wspieranych przez markę zawodników takich jak chociażby Greg Minaar, Andreu Lacondeguy czy Kaos Seagrave!

Na naszym stoisku na JOY RIDE będą czekały na Was gadżety oraz konkursy i będzie można zbić piątkę z Naszymi ambasadorami! Do zobaczenia!

Stanowisko Foxa na targach w trakcie Małopolska Joy Ride Festiwalu – to musisz wiedzieć!

Co tu dużo mówić… Fox Racing to światowy gigant, który rozdaje karty na rynku. Pod flagą „lisa” jeździ obecnie cała światowa czołówka zjazdu, freeride’u i freestyle’u oraz 3/4 polskiej sceny rowerowej. Sami od dawna testujemy produkty Foxa i szczerze mówiąc, aktualnie nie widzimy dla nich konkurencji. Zaawansowane technologicznie materiały, nowoczesne rozwiązania, unikatowe kroje – to wszystko składa się na wizerunek marki, którą uwielbiają wszyscy rowerzyści.

Do swojej oferty Fox nieustannie wprowadza nowości, które przed pojawieniem się na rynku testowane są przez największe gwiazdy sportów rowerowych. Produkty powstają w wyniku połączenia niezwykłych umiejętności najlepszych inżynierów i projektantów oraz praktycznych umiejętności czołowych riderów. Nie zamierzamy nikogo przekonywać do zakupów, ale uważamy, że zdecydowanie warto wpaść na stanowisko Foxa na naszym festiwalu. Ekipa zgromadzona na miejscu wytłumaczy Wam czego (i dlaczego) potrzebujecie, a lokalni ambasadorzy marki zbiją z wami piątki i spędzą trochę czasu na rowerowych pogaduchach.

Dziękujemy za wsparcie naszym sponsorom, bez których organizacja imprezy nie byłaby możliwa:

Partner tytularny: Małopolska
Partnerzy: Garmin, Maxxis, Fox, KTM, Puky, Shimano, Specialized, Thule, Crank Brothers, Marin, Dometic, Niner
Skrzydła dla zawodników zapewnia: Red Bull
Patroni medialni: BikeBoard, Podhale 24, DH24, Giga sport, Tygodnik Podhalański, Zakoplan.pl, Radio Eska, IXI Bikes, Magazyn Bike, Outdoor Magazine, MTB-XC.pl
Partnerzy: Czorsztyn Ski, Polski Związek Kolarski, Extreme Trauma Team
Współorganizatorzy: Tech Ramps, Polish 4x open, 80 rowerów