FOX & AFTON NA MAŁOPOLSKA JOY RIDE FESTIWAL

FOX

W trakcie Małopolska Joyride Festiwal nie zabraknie oczywiście marki FOX.

W rowerowym miasteczku festiwalowym stanie lisi namiot, w którym będziecie mogli obejrzeć produkty z nowej kolekcji Spring 2019.

Ekipa FOX przygotowała dla Was również możliwość przetestowania swoich najbardziej zaawansowanych technologicznie kasków typu full-face: zupełnie nowego Rampage Pro Carbon oraz cenionego przez Zawodników modelu Proframe.

Jeśli marzy Wam się nowy, wypasiony kask, koniecznie weźcie udział w konkursie przygotowanym przez FOX. Wystarczy odpowiedzieć na trzy proste pytania (choć uwaga, odrobina kreatywności też się przyda) i wrzucić wypełniony formularz do urny na stoisku marki, by zyskać szansę na powrót z festiwalu z nowiutkim kaskiem Rampage Pro Carbon o wartości 1899 zł pod pachą. Więcej o kasku przeczytacie tutaj: https://rowerowy.powerbike.pl/nowy-kask-fox-rapage-pro-carbon-rewolucja-downhillu/

 

AFTON

Na stoisku FOX będziecie też mieli okazję przyjrzeć się bliżej debiutującej na polskim rynku marce rowerowych butów. Afton to kalifornijski brand produkujący zaawansowane technicznie obuwie do górskiej jazdy, które wygląda jak streetwear’owe buty. A ponadto dorównuje im wygodą. Jeśli więc przymierzacie się do zakupu nowych butów, nie zapomnijcie przyjrzeć się bliżej ofercie Afton.

Wybrane buty Afton będzie można także wygrać w organizowanym przez markę konkursie, przy okazji strzelając sobie pamiątkową fotkę z przyjaciółmi. W sobotę szukajcie fotobudki z trójkątnym logo Afton, zróbcie zabawne zdjęcie i udostępnijcie je na swoim profilu na Instagramie. Autor najciekawszego zdjęcia zgarnia parę wybranych butów Afton! O szczegóły pytajcie na stoisku FOX.

Widzimy się na miejscu! Do zobaczenia!