FOX, ACEPAC, KRYPTONITE, SPECT i IMX czyli ekipa Powerbike na Małopolska Joy Ride Festiwal 2022

FOX, ACEPAC, KRYPTONITE, SPECT i IMX czyli ekipa Powerbike na Małopolska Joy Ride Festiwal 2022

Jesteśmy przekonani, że marki takiej jak FOX nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Legendarna amerykańska firma jest związana z kolarstwem górskim od początku istnienia sportu. Kultowy brand rozwijał się przez ostatnie lata w niewiarygodnym tempie, wprowadzając na rynek najbardziej zaawansowane rozwiązania technologiczne, kreując nowe trendy i wyznaczając kierunek rozwoju dla pozostałych firm zajmujących się produkcją rowerowej odzieży, kasków i ochraniaczy. W tym roku ekipa Powerbike odpowiedzialna za dystrybucję Fox’a na polskim rynku, zaprezentuje na swoim stanowisku kilka dodatkowych marek takich jak Acepac, Kryptonite, Spect czy IMX. Z tego co zdążyliśmy ustalić wynika, że wszystkie nowe brandy, wpisują się w powerbike’ową ideologię opartą na produktach jakości premium. Ale po kolei: 

FOX – Kultowa amerykańska marka której nie trzeba przedstawiać. Niezaprzeczalny pionier   na rynku rowerowym. Wywodząca się z motocrossu, co roku wytycza nowe standardy na rynku. Najwyższej jakości materiały, nowoczesne technologie i design to coś co idealnie podsumowuje markę którą dumnie reprezentują najlepsi na świecie zawodnicy tacy jak Greg Minnaar, Tahne Seagrave, Jackson Goldstone czy Andrew Lacondeguy.
ACEPAC – marka zrodzona z pasji do jazdy po nieodkrytych szlakach, wprost stworzonych pod rowerowe wypady. Specjalizuje się w bikepackingu dostosowanym do szybkiego i intensywnego stylu jazdy. To jednak nie wszystko, Acepac posiada w ofercie także plecaki czy nerki które nie tylko świetnie się prezentują, ale także spełaniają najwyższe standardy.
KRYPTONITE – czyli marka głównie kojarzona z charakterystycznymi zapięciami typu U-lock. Lider na rynku zabezpieczeń rowerowych, reprezentujący najwyższy poziom ochrony. W swojej ofercie posiada imponującą gamę produktów antykradzieżowych, a także minimalistyczne lampki rowerowe.
IMX – Gogle do sportów ekstremalnych. Solidne testy i obecność marki na rynku motocrossowym pozwoliły na udoskonalenie i poszerzenie oferty o modele rowerowe, które bez problemu mogą konkurować z najbardziej znanymi producentami optyki. Podwójna szyba, świetny design i konkurencyjna cena – to charakteryzuje nowy model ENDURANCE!
SPECT – Austriacka marka produkująca optykę i jedyna posiadająca prawo do posługiwania się logiem firmy Red Bull. Ich okulary posiadają innowacyjne technologie takie jak WING czy FLOW, a soczewki spełniają najwyższe standardy optyczne.

Ekipa Powerbike już teraz zapowiedziała, że na festiwalu będziecie mogli wpaść na ich stanowisko na naprawdę konkretne zakupy. Usłyszeliśmy też plotki o jakimś konkursie, ale szczegóły pewnie podamy wam już na miejscu. W namiocie czekać będzie na was ekipa festiwalowych wyjadaczy, która chętnie udzieli wam precyzyjnych informacji na temat produktów. (P.S. Jak szukacie ekipy na wspólnego aftera, to polecamy tych ludzi. Jeśli ktoś będzie cisnął melanż do rana, to oni na pewno będą w to zaangażowani!)

Pamiętajcie, że tegoroczny Małopolska Joy Ride Festiwal odbędzie się 20-22 maja. W trakcie imprezy będziecie mogli powalczyć o atrakcyjne nagrody w 10 różnych konkurencjach i przetestować całą masę rowerowego sprzętu na ponad 40 różnych stanowiskach. Poza targami i zawodami mamy dla was całą masę wycieczek, konkursów i dodatkowych atrakcji, które spodobają się każdemu rowerzyście. Wpadaj na festiwal i na własnej skórze poczuj klimat najbardziej kozackiego festiwalu rowerowego w Polsce – Do zobaczenia!

Dowiedz się więcej o tegorocznej imprezie. Sprawdź dostępne dyscypliny oraz listę wystawców (którą uzupełniamy na bieżąco). Już teraz możemy Ci obiecać, że w sezonie 2022 będziemy się bawić lepiej niż kiedykolwiek!

Dziękujemy za wsparcie naszym sponsorom, bez których organizacja imprezy nie byłaby możliwa:

Partner tytularny: Małopolska
Partnerzy: Garmin, Maxxis, Fox, Karcher, KTM, Puky, OC1, On Lemon, Shimano, Specialized, Thule
Skrzydła dla zawodników zapewnia: Red Bull
Patroni medialni: BikeBoard, Podhale 24, DH24, Giga sport, Tygodnik Podhalański, Zakoplan.pl, Radio Eska
Partnerzy: Czorsztyn Ski, Polski Związek Kolarski, Extreme Trauma Team
Współorganizatorzy: BT Project, Polish 4x open, 80 rowerów