Od kilku sezonów możemy zauważyć, że kultowa marka Fox wraca na rowerowe salony. Widać to przede wszystkim, kiedy przeanalizujemy garderobę zjazdowców. Jak tak dalej pójdzie, to znany TLD zostanie zdetronizowany, a jego miejsce ponownie zajmie amerykański gigant. Wszystko za sprawą setupów takich, jak ten…

Designerzy downhillowych ubrań dwoją się i troją, by potencjalny klient i przyszły użytkownik zwrócił uwagę na ich dzieło. Atencję na markę Fox ponownie sprowadził design i kolory. To, co wyróżnia je poza barwami to przede wszystkim duży wpływ mody codziennej. W kolekcjach na rower, czy mx znajdziemy popularne motywy przewodnie, jak np. kratkę, czy moro. A propos moro – widzieliście już limitowaną wersję setupu Foxa w wojskowych barwach? Cynik powiedziałby zapewne, że design bardzo na czasie… My jednak nie będziemy rzucać tego typu stwierdzeń, bo przecież delikatne motywy moro występowały już kilka sezonów wstecz.

fox camo

Jeśli komuś z was taki paramilitarny setup wpadnie w oko i zamiast wyróżniać się w gęstym lesie, postanowicie się zamaskować, to spieszcie się i uderzajcie do polskiego dystrybutora marki. Seria jest bardzo mocno limitowana!