Force & Sixpack na Joy Ride Days w Szczyrku

Force & Sixpack na Joy Ride Days w Szczyrku

Nigdy nie słyszeliście o tych firmach? Nawet nie żartujcie. Części „Sixpacka” używa nawet sam wielki Emil Johansson, który w ostatnich sezonach, przejął kontrolę nad światową sceną freestyle MTB. Założona w 2008 roku rifma w ostatnich latach wykonała olbrzymi krok naprzód i wygląda na to, że tak naprawdę dopiero się rozpędza. Force Bike to z kolei hurtownia sprzętu rowerowego, która w swojej ofercie ma kilka topowych marek. Poza tym, wszystkiego przecież wam nie powiemy. Więcej dowiecie się na miejscu – 27-29 sierpnia w Szczyrku. 

Dorzucimy jeszcze info od ekipy force:

„Marka FORCE jest jednym z największych dostawców produktów rowerowych nie tylko w Czechach, ale także za granicą. Jakość tych części potwierdza fakt, że produkty FORCE są wybierane przez wiele profesjonalnych zespołów wyścigowych, nie tylko czeskich, ale również zagranicznych.

Marka SIXPACK-RACING Niezależnie od tego, czy ten czas spędzamy w bike parku, na etapach enduro, czy na przygodach all-mountain, ważne jest, abyśmy go doświadczyli.

Z tego powodu opracowujemy komponenty do rowerów górskich, których konstrukcja, jakość i niezawodność są podstawą każdego roweru marzeń. Przekładamy naszą pasję do kolarstwa górskiego na komponenty, dzięki którym serca biją szybciej.”

Przypominamy, że na Joy Ride Days w Szczyrku widzimy się 27-29 sierpnia. Szczegółowe informacje znajdziecie w zakładce naszej strony poświęconej imprezie lub na wydarzeniu na facebooku.

W planach 3 dni luźnej jazdy po trasach, darmowe szkolenia, wycieczki, konkursy i najlepsza na świecie, festiwalowa atmosfera. Na zachętę przypominamy, że wstęp na imprezę jest darmowy, a od piątku do poniedziałku karnety w ośrodku Szczyrkowski Mountain Resort będą przecenione o 50%.

Przypominamy, że na Joy Ride Days w Szczyrku widzimy się 27-29 sierpnia. Szczegółowe informacje znajdziecie w zakładce naszej strony poświęconej imprezie lub na wydarzeniu na facebooku. W planach 3 dni luźnej jazdy po trasach, darmowe szkolenia, wycieczki, konkursy i najlepsza na świecie, festiwalowa atmosfera. Na zachętę przypominamy, że wstęp na imprezę jest darmowy, a od piątku do poniedziałku karnety w ośrodku Szczyrk Mountain Resort będą przecenione o 50%.

Partner tytularny: Szczyrk Mountain Resort

Sponsor skrzydeł dla zawodników: Red Bull

Patroni medialni: BikeBoard, Freestyle.pl, 43ride.com

Współorganizatorzy: The Trail, PUKY