Jak zapewne wiecie, na wiosennym Sony VAIO Joy Ride Bike Festiwalu zostanie rozegrane show rangi FMB- ogólnoświatowej organizacji zrzeszającej freeride’owe eventy. Jeśli nadal zastanawiasz się, jaki będzie to miało wpływ na całą imprezę i co Ty możesz na tym zyskać, to rzuć okiem na tego newsa.

Cały ambaras rozpoczął się kilka miesięcy temu, kiedy podjęliśmy pierwsze rozmowy z FMB. Niestety pierwsza kandydatura nie została uwzględniona, bo nazwa naszej organizacji (Joy Ride) kolidowała z eventem, o którym na pewno słyszeliście- Red Bull JoyRide Crankworx (Whistler). Musieliśmy więc poszukać rozwiązania tego problemu.

Okazało się, że bardzo ciepło przyjętym pomysłem okazała się kooperacja z marką NS Bikes. Razem z ekipą stworzyliśmy konspekt eventu, na co FMB bez zastanowienia odpowiedziało pozytywną decyzją. Właśnie w taki sposób narodziła się koncepcja NS Bikes Slopestyle 2013.

Co ty z tego będziesz miał?

To chyba proste. Wystarczy, że zjawisz się na Festiwalu, a sam poczujesz maksymalnie wymierne korzyści. Liga FMB jest bardzo popularna wśród największych freeriderów na całym świecie. Dawniej eventy (nawet te najlepsze) mogły być niezauważane, bo priorytet w kalendarzu prosa miały imprezy, na których zdobywa się punkty do ogólnego rankingu. Teraz wiemy, że ta sytuacja nas nie dotknie. W końcu jesteśmy z FMB!

Tak więc jeśli zjawisz się na festiwalu i będziesz miał okazję pośmigać na trasie ze swoim idolem, przybić mu piątkę, a może i napić się (coli!) podczas koncertu, to raczej będziesz zadowolony, prawda? 🙂

Póki co sprawa jest stosunkowo świeża. Będziemy jednak monitorować sytuację i dawać znać, a propos riderów, którzy zjawią się na Sony VAIO Joy Ride Bike festiwalu 2013.