Filmowy wieczór: Wink – mistrz stylu

Filmowy wieczór: Wink – mistrz stylu

Za oknem plucha i wiatr, który nie nastraja dobrze. Wielu z nas cierpi już na typowy objaw posezonowego odstawienia roweru. Postanowiliśmy więc odpalić filmową rakietę, która sprawi, że poczujecie powiew rowerowej zajawki. Na pierwszy ogień idzie Scott Grant Wink.

 

W świecie ekstremalnego mtb aż roi się od nietuzinkowych talentów i barwnych postaci. Śmiało możemy podzielić je na dwie grupy – pierwsza to ta, która stanowi świetny produkt marketingowy i jest tego świadoma. Druga, to nieco undegroudnowa, ale równie zdolna ekipa. Jej reprezentantem jest na przykład Scott Grant Wink.

 

grant2

 

Scott Grant Wink – w necie znany bardziej jako Grant Wink – to młody i niezwykle zdolny rowerzysta z Kanady. Jego specjalizacja to dirt i slopestyle, w których wspomniany rider prezentuje niebanalne umiejętności. Na przestrzeni ostatnich sezonów dostrzegły je znane marki – w tym Trek i Chromag. Ta druga marka słynie z wyczesanych editów, które prezentują team riderów. Postanowiliśmy zebrać trzy najlepsze filmy, w których poznacie Winka i jego mistrzowskie flow. Niestety ostatnio coraz częściej można oglądać go na 20-calowych kółkach. No cóż, typowy buntownik i undergroundowiec, a z nimi tak bywa.