FF Sport – czyli topowa amortyzacja Öhlins na Małopolska Joy Ride Festiwal

FF Sport – czyli topowa amortyzacja Öhlins na Małopolska Joy Ride Festiwal

Czy ktoś powiedział AMORTYZATORY? To się dobrze składa bo ekipa z FF sport potwierdziła, że wpadnie na naszą imprezę z konkretnym zestawem uginaczy Öhlinsa! Chłopaki jak zwykle wytłumaczą Wam jak zestroić swoje zawieszenie, odpowiednio przekręcić wszystkie skomplikowane guziczki od wolnej i szybkiej kompresji oraz co zrobić z całą resztą wihajstrów. Do tego na swoim stanowisku zaprezentują kilka dodatkowych, nowych marek. Będą to między innymi: Ferodo, SKF i Monkey Sauce. Więcej informacji poniżej: 

Targi Rowerowe na Małopolska Joy Ride Festiwal – Więcej o Öhlins

Öhlins

Öhlins to marka ze Szwecji, znana głównie z produkcji wysokiej jakości amortyzatorów stosowanych w różnych dziedzinach sportu motorowego. ALE, firma zdobyła uznanie w świecie kolarstwa górskiego dzięki swoim innowacyjnym rozwiązaniom i wyjątkowej jakości. Na uginaczach Öhlins jeździ między innymi Bruni i Iles i z tego co obserwujemy, na problemy z zawieszeniem, chłopaki raczej nie narzekają. Tak samo sytuacja wygląda w Enduro, Freeride’ie i pozostałych grawitacyjnych konkurencjach. Odpowiednia ilość tokenów, podkładek, regulacji jest w stanie rozwiązać każdy problem.

Amortyzatory Öhlins są doceniane zwłaszcza przez profesjonalnych ścigantów, którzy w swoich działaniach stawiają przede wszystkim na performance! „Dzięki zastosowaniu zaawansowanych technologii, takich jak systemy regulacji hydraulicznej i pneumatycznej, amortyzatory Öhlins są w stanie skutecznie absorbować wstrząsy i zapewniać płynną jazdę nawet w najtrudniejszych warunkach terenowych.” Dzięki długoletniemu doświadczeniu i nieustannej pracy nad doskonaleniem swoich produktów, Öhlins stał się jednym z czołowych producentów rowerowych amortyzatorów, cieszącym się uznaniem na całym świecie.

 

Stanowisko Bike Universe na targach w trakcie Małopolska Joy Ride Festiwalu – to musisz wiedzieć!

Oczywiście za taką jakość trzeba zapłacić. ALE! Z tego co wiemy, chłopaki z FF Sportu tak lubią naszą imprezę, że jeśli porządnie ich zbajerujecie, to być może na kolejne zamówienie ogarną Wam jakąś delikatną zniżkę. W każdym razie spróbować nie zaszkodzi, ale pamiętajcie, żeby nie robić tego w super nachalny sposób. „DAJ ZNIŻKĘ, JESTEM ZAWODNIKIEM” nie przechodzi. Próbowaliśmy i się nie udało…

Dziękujemy za wsparcie naszym sponsorom, bez których organizacja imprezy nie byłaby możliwa:

Partner tytularny: Małopolska
Partnerzy: Garmin, Maxxis, Fox, KTM, Shimano, Specialized, Thule, Crank Brothers, Marin, Schwalbe, Santa Cruz
Skrzydła dla zawodników zapewnia: Red Bull
Działają z nami: Czorsztyn Ski, Polski Związek Kolarski, Extreme Trauma Team, Fizjocito
Współorganizatorzy: Tech Ramps, Polish 4x open, 80 rowerów