Festiwalowy podręcznik 2016

Festiwalowy podręcznik 2016

To ostatnie chwile, gdy za oknem trzyma mróz, a rower zamknięty jest w piwnicy albo garażu. Już wkrótce do ramówki każdego dnia wskoczą ciepłe promienie słońca, przybliżając nas jednocześnie do tegorocznej odsłony Joy Ride BIKE Festu.

Nie każdy z was ma ten komfort, że mieszka w okolicach Małopolski i wyjazd na festiwal jest problemem mniejszym niż wymiana dętki. Spora część festiwalowiczów przyjeżdża z odległych krańców Polski. Wielu z was zaklepuje na tę okazje urlop i chce spędzić ten czas w miły sposób. A skoro wszystko ma być dopięte na ostatni guzik, to wszystko powinno być zaplanowane. W tym celu przydałby się wirtualny podręcznik, który pozwoli wam nie tylko poznać historię imprezy, ale także wszystkie newsy związane z jej przebiegiem. Ramówka, zapisy dla zawodników, rozpiska eventów – już teraz to wszystko znajdziecie w jednym miejscu -> www.joyridefest.pl

ZOBACZ FESTIWALOWY PODRĘCZNIK JOY RIDE BIKE FEST 2016!

Strona powstała nie tylko z myślą o osobach, które chcą jeździć i rywalizować w festiwalowych konkurencjach. To także wielki kierunkowskaz dla ludzi, którzy chcą spędzić ciekawy weekend w górach, przy okazji podziwiając nieziemskie wyczyny. Dlatego jeśli macie znajomych, którzy poczują zajawkowy klimat festiwalu, albo wasza druga połówka nie do końca jest przekonana do wyjazdu, to podrzućcie link do strony. Materiały zapowiadające edycję 2016 oraz filmy z poprzednich imprez na pewno sprawią, że zameldujecie się w Kluszkowcach podczas Joy Ride BIKE Fescie 2016.

Na deser serwujemy videorelację z poprzedniej odsłony festiwalu rowerowego na Górze Wdżar.