Festiwalowa Premiera – CARLEX DESIGN

Niektóre firmy, wpadają na festiwal z przytupem, ale to co zobaczycie w tym roku na stanowisku Carlex to prawdziwy kosmos! Trzeba przyznać, że czegoś takiego na jeszcze nie było..

 

Carlex Design to firma, która zajmuje się udoskonalaniem samochodów premium do wersji TURBO HIPER premium. W praktyce oznacza to, że ekipa trudzi się produkcja wnętrz i detali samochodowych. Tym co wyróżnia tą firmę jest niekonwencjonalny design, oryginalne pomysły i szczegóły dopracowane z nieprawdopodobną dokładnością! Co mają wspólnego samochody z rowerami? A kto z was przyjeżdża na festiwal na rowerze? No właśnie. Poza tym, chyba każdy z nas naoglądał się kanadyjskich produkcji, w których na każdy spot dojeżdża się pick-up’em z rowerami na pace. Teraz wyobraźcie sobie, co by było, gdyby ekipa z Carlex Design dorwała się do takiego samochodu. Ciężko było by się zdecydować czy wyjść na ten rower, czy jeździć wypasionym samochodem tam i z powrotem.. Już za kilka dni, na będziecie mogli wpaść na ogromne stanowisko pełne dopieszczonych furek i samochodowych bajerów!

BEEEEP – WIDZIMY SIĘ W PIĄTEK NA FESTIWALU!

PREMIERA BAGAŻNIKA

Jeśli nie jesteście zainteresowani modernizacją swoich rowerowych busów i pick-up’ów (a dobrze wiemy że jesteście zainteresowani) to może zaciekawi was informacja o tym, że na naszym festiwalu, będzie miała miejsce oficjalna premiera nowiutkiego bagażnika rowerowego od Carlex Design. Co możemy wam teraz powiedzieć o nowym sprzęcie? Tak na prawdę niewiele. Firma nie chce zdradzać szczegółów, żeby na miejscu zaskoczyć was jeszcze bardziej. Jedno jest pewne, jeśli będzie działał chociaż w połowie tak dobrze jak wygląda to będzie jednym z najlepszych bagażników na rynku. Ależ mają ja… wyobraźnie w tej firmie!

Małopolska Joy Ride Festiwal X Carlex Design – Premiera bagażnika rowerowego!

Co wy na to? Bo dla nas bomba!

Więcej info znajdziecie na stronie: carlexdesignlimited.com

I facebooku: https://www.facebook.com/CarlexDesign/

Rezerwujemy pick-upa!