Festiwalowa klasyka – flota testowa NS Bikes na Małopolska Joy Ride Festiwal 2024

Festiwalowa klasyka – flota testowa NS Bikes na Małopolska Joy Ride Festiwal 2024

Festiwal bez NS jest jak Lipsky bez Siary. Czy jakoś tak… W każdym razie! Mimo wszechobecnego kryzysu w branży rowerowej ekipa NS Bikes wspiera nas jak co roku i już potwierdziła, że w Kluszkowcach pojawi się z całą flotą rowerów testowych przeznaczonych do najbardziej wymagających odmian kolarstwa grawitacyjnego. Będą rowery, będzie ambasador marki – Michał Topór i będzie sporo dodatkowych atrakcji! 

Targi Rowerowe na Małopolska Joy Ride Festiwal – Więcej o marce NS Bikes

Od NS Bikes: NS Bikes, polska marka rowerowa z korzeniami w dirt jumpingu, założona w 2003 roku, szybko stała się synonimem innowacji i pasji. Oferta firmy, początkowo skupiona na rowerach ekstremalnych, rozrosła się, obejmując pełne spektrum modeli – od górskich z pełnym zawieszeniem po jednobiegowe i gravelowe.

Historia NS Bikes związana jest ściśle z założycielem, Szymonem Kobylińskim, byłym wokalistą Blenders i zapalonym kolarzem. Firma, początkowo jako 7Anna, zaczęła od dystrybucji części rowerowych, a komponenty sygnowane marką NS Bikes stały się poszukiwane ze względu na oryginalność i wysoką jakość wykonania.

NS Bikes to jednak nie tylko firma, to także idea „Stay True”. Mimo dynamicznego rozwoju, marka pozostaje wierna swoim korzeniom, oferując rowery dla pasjonatów grawitacyjnych dyscyplin. W kolekcji NS Bikes znaleźć można rowery dla ambitnych zawodników, a także dla dzieci.

Niezwykłe są również osiągnięcia NS Bikes na arenie międzynarodowej. Marka, znana z produkcji niezawodnych stalowych ram, zyskała uznanie na rynkach zachodnich, choć na rodzimym rynku nie odnosi tak dużego sukcesu. To jednak nie przeszkadza NS Bikes w utrzymaniu rozpoznawalności i prestiżu.

Znaczącym krokiem w historii marki było stworzenie modelu Fuzz – zjazdowego fulla, spełnienie marzenia Szymona. Ten rower, rozwijany przez lata, stanowi manifestację pasji i zaangażowania NS Bikes w tworzenie sprzętu z najwyższej półki.

NS Bikes to nie tylko marka rowerowa, to społeczność zapalonych kolarzy, konstruktorów i projektantów, którzy kierują się jedną ideą – pozostania wiernymi swoim zasadom. To właśnie ta autentyczność sprawia, że NS Bikes to nie tylko rowery, to styl życia, który zdobył uznanie w świecie kolarstwa grawitacyjnego.

Stanowisko NS BIKES na targach w trakcie Małopolska Joy Ride Festiwalu – to musisz wiedzieć!

Czy w trakcie Małopolska Joy Ride Festiwalu będzie można testować rowery NS’a? A no pewnie, że tak! Nawet trzeba będzie to zrobić. Chociaż w ostatnich latach firma nie wykonała spekakularnych rewolucji technologicznych i jej grawitacyjne modele są nam dobrze znane, to jednak sprzęt w nowym malowaniu z nieco innymi komponentami zawsze miło się „testuje”. Poza tym, jak pewnie pamiętacie, ekipa z NSa prezentuje wysoką jakość nie tylko na targach, ale również na wieczornych afterach. Sugerujemy odwiedzenie namiotu – kto wie, może uda się wam dogadać jakąś zniżkę na nowy sprzęcik?

Dziękujemy za wsparcie naszym sponsorom, bez których organizacja imprezy nie byłaby możliwa:

Partner tytularny: Małopolska
Partnerzy: Garmin, Maxxis, Fox, KTM, Shimano, Specialized, Thule, Crank Brothers, Marin, Schwalbe, Santa Cruz
Skrzydła dla zawodników zapewnia: Red Bull
Działają z nami: Czorsztyn Ski, Polski Związek Kolarski, Extreme Trauma Team, Fizjocito
Współorganizatorzy: Tech Ramps, Polish 4x open, 80 rowerów