Festiwalowa akcja Shimano

Festiwalowa akcja Shimano

Grupa wystawców, którzy zaprezentują się podczas tegorocznej edycji Joy Ride BIKE Fest stale rośnie. Nie brakuje na niej także miejsc, w których profesjonaliści będą mogli przeegzaminować wasz sprzęt. Jednym z nich będzie namiot kultowej marki Shimano.

 

shm
Hamulce tarczowe Shimano Zee. Foto: Shimano

 

Shimano to jedna z najpopularniejszych firm w historii kolarstwa górskiego. Mają z nią styczność amatorzy, którzy kupili pierwszy rower, a także zawodowcy, którzy w pocie czoła walczą o najważniejsze tytuły na świecie. Wielkim uznaniem darzy markę także grupa riderów ekstremalnego kolarstwa górskiego, w szeregach której grupy SLX, XT, XTR, Zee czy Saint zyskały stabilną pozycję i renomę.

 

IMG_5319
Na stoisku Shimano dostępni będą serwisanci marki. Foto: Shimano

 

Festiwal Joy Ride BIKE Fest 2016 będzie kolejnym namacalnym przykładem popularności marki Shimano. A każdy, kto zabierze do Joy Ride Bike Parku Kluszkowce swoją maszynę na komponentach tej firmy, będzie mógł liczyć na wsparcie serwisantów. Przedstawiciele marki zapraszają do ich namiotów serwisowych, gdzie mechanicy z Shimano Service Center Bike ID będą służyć pomocą. Ich baczne oko i wielkie doświadczenie wyłapie wiele usterek, które przeciętny biker często pomija – tyczy się to zwłaszcza hamulców tarczowych.

 

IMG_5300
Serwis zacisku Shimano Zee. Foto: Shimano

 

Poza serwisem ekipa Shimano Polska przygotowała ciekawą akcję – dla pierwszych 100 osób, które pojawią się w naszym serwisie z kompletnymi hamulcami Shimano na swojej maszynie – klamki, zaciski, przewody i tarcze – komplet oryginalnych smarów Shimano! Chyba nie musimy was przekonywać, że warto 😉

aa

Więcej o festiwalu (klik)     |     Wydarzenie fb dotyczące festiwalu (klik)

Regulamin akcji Shimano: Regulamin promocji Shimano na Joy Ride BIKE Fest 2016