• Home
  • Ogólne

EVOC – Najlepsze plecaki rowerowe na Joy Ride Days w Szczyrku

EVOC – Najlepsze plecaki rowerowe na Joy Ride Days w Szczyrku

Jak jechać na rower z plecakiem, to tylko takim EVOC’a. To właśnie ta firma jest odpowiedzialna za konstrukcje, najlepiej przemyślanych plecaków, nerek i podróżnych toreb rowerowych. Produkty EVOC’a zostały zaprojektowane z myślą o rowerzystach – ich wygodzie, komforcie i bezpieczeństwie. Wielokrotnie przekonaliśmy się już na własnej skórze, że pod względem funkcjonalności, produkty tej firmy, biją na głowę konkurencję. Ich użytkowanie jest proste i intuicyjne, a dzięki przemyślanej konstrukcji, nawet najwięksi bałaganiarze, w końcu ruszą na rowerowe przygody, z idealnie zorganizowanym sprzętem.

EVOC zaprezentuje na swoim stanowisku  najnowszą kolekcję plecaków i toreb rowerowych. W swojej ofercie firma ma niesamowicie szeroką gamę plecaków o różnym przeznaczeniu i pojemności. Na stanowisku będzie można obejrzeć całą paletę modeli i akcesoriów.

Poza plecakami, w namiocie EVOCA pojawią się również amerykańskie ochraniacze G-form wyróżniające się  niską  wagą i idealnym dopasowaniem, które zapewnia maksymalną ochronę

Nowość! Ekipa zaprezentuje na swoim stanowisku również produkty  Shotgun – akcesoria do jazdy rowerem po górach z dzieckiem. Siodełka, kierownice, linki holownicze.

Przypominamy, że na Joy Ride Days w Szczyrku widzimy się 27-29 sierpnia. Szczegółowe informacje znajdziecie w zakładce naszej strony poświęconej imprezie lub na wydarzeniu na facebooku. W planach 3 dni luźnej jazdy po trasach, darmowe szkolenia, wycieczki, konkursy i najlepsza na świecie, festiwalowa atmosfera. Na zachętę przypominamy, że wstęp na imprezę jest darmowy, a od piątku do poniedziałku karnety w ośrodku Szczyrk Mountain Resort będą przecenione o 50%.

Partner tytularny: Szczyrk Mountain Resort

Sponsor skrzydeł dla zawodników: Red Bull

Patroni medialni: BikeBoard, Freestyle.pl, 43ride.com

Współorganizatorzy: The Trail, PUKY