Epika Joy Ride MTBAcademy rusza na podbój Warszawy!

Epika Joy Ride MTBAcademy rusza na podbój Warszawy!

Tak jest! Już za tydzień wpadamy do Warszawy! Będziemy szkolić, spotkamy się z wami na Bike – Expo, a wieczorem przy pizzy i napojach nawadniających opowiemy o naszych podróżach! Ktoś chce zbić z nami piątkę? Zobaczyć jak wyglądają nasze szkolenia lub po prostu zamienić z nami 2 słowa na temat rowerowych przygód? Przez cały weekend 6 – 7 kwietnia jesteśmy w Warszawie do waszej dyspozycji. 

 

SZKOLENIA ROWEROWE

Nasz pobyt w Warszawie rozpoczniemy od szkoleń. Zarówno w sobotę, jak i w niedzielę będziemy chcieli nauczyć was jak jeździć na rowerze szybciej, pewniej, ale też bezpieczniej. Jeżeli jeszcze się nie zapisaliście, a nie macie planów na weekend to serdecznie zapraszamy. Czy mamy na to papiery? Szkolimy już dobrych parę lat, na dodatek odświeżyliśmy nasze szeregi! Sprawdźcie sami jak wygląda nasza kadra na sezon 2019: NOWA EKIPA JOY RIDE MTBACADEMY

 

Prowadzimy szkolenia zarówno dla nowicjuszy, jak i zaawansowanych rowerzystów.

 

 

BIKE EXPO 

Rozumiemy, że nie każdy chce spędzić weekend bardzo aktywnie, dlatego mamy dla was drugą opcję, czyli nasze stanowisko na Bike – Expo. Wpadajcie zbić z nami piątkę i trochę pogadać. Z ogromną przyjemnością poopowiadamy wam o naszych planach na najbliższy sezon i dotychczasowych dokonaniach. Macie uwagi odnośnie organizacji Festiwalu – to najlepszy moment by nam o nich opowiedzieć. Chcieli byście ruszyć na rowerze w nieznane, ale nie wiecie jak się za to zabrać? Postaramy się opowiedzieć wam o naszych doświadczeniach i trochę doradzić. Może jest wśród was ktoś, kto chce zacząć swoją przygodę z kolarstwem grawitacyjnym i szuka do tego odpowiedniej ekipy? Przyjdźcie na nasze stanowisko i przekonajcie się, że jesteśmy ludźmi, których szukacie!

Organizujemy największy w Polsce festiwal rowerowy, wyprawy do Azji i Afryki, a nawet obozy dla dzieci!

 

SLAJDOWISKO – ROWEREM PRZEZ HIMALAJE

Ponieważ chcemy się dostosować, do każdego typu rowerzysty mamy dla was coś jeszcze! Wieczorną prelekcję, na której opowiemy o naszej rowerowej wyprawie w Himalaje. Co więcej, slajdowisko organizujemy w miejscu, które poza świetnym klimatem oferuje pyszne jedzenie i zimne … napoje ;). Czekamy na was w niedzielę w Południku Zero. Z pewnością będzie wesoło i nastrojowo. Zaczynamy o 19, ale z ze względu na duże zainteresowanie warto przyjść nieco wcześniej, żeby zająć sobie dobre miejsce!

Link do wydarzenia na FB: https://www.facebook.com/events/371597600284223/

Dobra zabawa gwarantowana!

Śledźcie nasze profile na facebooku i instagramie:

Joy Ride Polska: https://www.facebook.com/JoyRide-63781680898/   https://www.instagram.com/joyridepl/

MTBAcademy: https://www.facebook.com/mtbacademypl/ https://www.instagram.com/mtbacademypl/

Będziemy was na bieżąco informować o tym gdzie jesteśmy i co robimy. Do zobaczenia w sobotę!