Enduro MTB Series by Kellys – zapowiedź

Enduro MTB Series by Kellys – zapowiedź

Znane są już szczegóły przyszłorocznego cyklu zawodów enduro, które wspierać będzie marka Kellys. Rywalizacja podczas wyścigów nadal odbywać się będzie w formacie on-sight czyli bez wcześniejszej znajomości trasy. Szykuje się więc spora dawka adrenaliny i dobrej zabawy.

 

Cykl Enduro MTB Series by Kellys w sezonie 2016 rozpocznie się 18 czerwca w Przesiece. Różnorodna nawierzchnia, przyjemne dojazdówki i możliwość kąpieli w Wodospadzie Podgórnej – to tylko niektóre atrakcje czekające na zawodników w Gminie Podgórzyn. Druga edycja odbędzie się w Gminie Baligród 8 października. Rywalizacja w Bieszczadach będzie dla wielu osób prawdziwą jazdą w nieznane. Piękne jesienne kolory i dzikie, nieznane ścieżki stworzą niezapomnianą atmosferę.

 

Dla osób, które liczyły na więcej, mamy sprawdzone informacje, że trwają rozmowy na temat trzeciej edycji, która prawdopodobnie odbędzie się wakacje. Bądźcie zatem dobrej myśli – trzy wyścigi to już coś. Rangi i popularności doda z pewnością wsparcie ze strony znanej marki Kellys, która została sponsorem tytularnym cyklu. Dzięki tej współpracy, na każdej z edycji będzie okazja przetestować rowery słowackiego producenta. Warto również wspomnieć, że organizatorzy mocno stawiają na międzynarodowy charakter cyklu, a więc zaproszenie do udziału zawodników głównie z Czech i Słowacji.

 

_MG_7755_male

 

Oprócz samego formatu on-sight, magnesem który powinien przyciągać uczestników na imprezy będą z pewnością nagrody. W ręce zwycięzców oraz szczęśliwców podczas losowania trafią m.in. aparaty i kamery BenQ, odzież i ochraniacze Endura, kaski TSG, okulary i gogle Julbo, plecaki Deuter, opony Maxxis, latarki i ładowarki Varta, uszczelniacze Trezado, urządzenia Airshot. Ponadto każdy z uczestników zawodów otrzyma w pakiecie startowym produkty do prania i impregnacji Nikwax oraz smary Juice Lubes.

 

Już niebawem kolejne informacje o tym „młodym”, ale prężnie rozwijającym się cyklu rowerowych zawodów enduro. Zapraszamy do śledzenia strony internetowej (www.enduro-mtb.eu) i Facebooka (www.facebook.com/EnduroMTBseries).