Elektryki przejmują kontrolę nad światem – Bosch na Małopolska Joy Ride Festiwal 2024

Elektryki przejmują kontrolę nad światem – Bosch na Małopolska Joy Ride Festiwal 2024

O tym, że rowery elektryczne przejmują kontrolę nad światem informowaliśmy już niejednokrotnie. W naszej alejce targowej, z roku na rok pojawia się coraz więcej elektryków, które ewidentnie przypadają Wam do gustu. Mocne bateria, coraz niższa waga, zaawansowane bajery i nowoczesne silniki. A! Jeśli przy silnikach jesteśmy, to w tym roku, na targach pojawi się ekipa Bosch eBike Systems, która ma w swojej ofercie najbardziej zaawansowane silniki, wykorzystywane w topowych modelach rowerów elektrycznych. Jeśli jesteście technicznymi świrami i lubicie nowinki technologiczne, koniecznie wpadnijcie pod ich namiot! 

Targi Rowerowe na Małopolska Joy Ride Festiwal – Więcej o stanowisku Bosch E-Bike System

Bosch E-Bike System

Jak już trochę zdradziliśmy we wstępie, na stanowisku Boscha znajdziecie wszystkie niezbędne informacje na temat najnowocześniejszych silników wykorzystywanych w rowerach elektrycznych. Firmowym flagowcem jest silnik Bosch Performance Line SX – zaawansowany system napędu do rowerów elektrycznych, oferujący wysoką moc i wydajność. Zapewnia płynne i dynamiczne wsparcie podczas jazdy, umożliwiając łatwe pokonywanie nawet najtrudniejszych tras. Dzięki technologii eMTB Mode, silnik automatycznie dostosowuje się do indywidualnego stylu jazdy, zapewniając optymalną moc w każdym terenie. Dodatkowo, system posiada funkcję Walk Assist, ułatwiającą prowadzenie roweru w trudnych warunkach. Solidna konstrukcja oraz wysoka wydajność sprawiają, że silnik Bosch Performance Line SX jest idealnym rozwiązaniem dla rowerzystów poszukujących niezawodnego wsparcia na każdej trasie.

Jeszcze raz podkreślamy, na stanowisku Boscha powinni się pojawić wszyscy fani ekstremalnych wycieczek na pełnych obrotach. Jeśli chcecie dojechać dalej, przeżyć więcej i cieszyć się wsparciem w trakcie Waszych e-przygód rowerowych, to trafiliście pod właściwy adres.

Stanowisko Bosch E-Bike System na targach w trakcie Małopolska Joy Ride Festiwalu – to musisz wiedzieć!

Na stanowisku Bosch eBike System fachowcy z ekipy SNOW PR opowiedzą Ci wszystko o innowacyjnych rowerach elektrycznych wyposażonych w zaawansowane systemy napędowe. Znajdziesz tam kompleksowe informacje na temat różnych modeli silników elektrycznych, w tym specyfikacje techniczne, funkcje oraz możliwości dostosowania do indywidualnych potrzeb. Będziesz mógł zapoznać się z różnymi systemami napędowymi marki Bosch, takimi jak Performance Line czy Active Line, oraz z ich funkcjami, takimi jak tryb eMTB czy funkcja Walk Assist. Stanowisko Bosch eBike System to doskonałe miejsce do zgłębienia wiedzy na temat nowoczesnych rozwiązań w dziedzinie rowerów elektrycznych i znalezienia idealnego modelu dopasowanego do Twoich preferencji i potrzeb.

Na ten moment nie wiemy nic o możliwości testowania rowerów na stanowisku Bocsha, ale kto wie? Może za kilka tygodni uda im się ściągnąć do siebie kilka testówek, które idealnie sprawdzą się w trakcie zwiedzania naszej imprezy. Trzymamy kciuki i zachęcamy do obserwowania naszych profili. Bądźcie na bieżąco!

Dziękujemy za wsparcie naszym sponsorom, bez których organizacja imprezy nie byłaby możliwa:

Partner tytularny: Małopolska
Partnerzy: Garmin, Maxxis, Fox, KTM, Shimano, Specialized, Thule, Crank Brothers, Marin, Schwalbe, Santa Cruz
Skrzydła dla zawodników zapewnia: Red Bull
Działają z nami: Czorsztyn Ski, Polski Związek Kolarski, Extreme Trauma Team, Fizjocito
Współorganizatorzy: Tech Ramps, Polish 4x open, 80 rowerów