Ekipa Shimano & Continental wraca na Małopolska Joy Ride Festiwal!

Ekipa Shimano & Continental wraca na Małopolska Joy Ride Festiwal!

Po krótkiej nieobecności ekipa Shimano & Continental wraca na targi w Kluszkowcach! Jak na solidną markę przystało, na tegoroczną imprezę Shimano przygotuje naprawdę konkretny namiot z punktem serwisowym oraz całą masę konkursów i atrakcji. Na terenie festiwalu będziecie też mogli spotkać ambasadorów Shimano i Continentala – Dawida Godźka oraz całą ekipę Dirt It More. Bylibyśmy zapomnieli o najważniejszym! W tym roku firma Shimano obejmie patronat nad konkurencją Bunny Hop Contest. Na dokładne informacje musicie jeszcze trochę poczekać, ale już teraz możemy Wam powiedzieć, że zdecydowanie będzie o co walczyć! 

SHIMANO SERVICE CENTER:

Doświadczeni, certyfikowani przez Shimano Polska mechanicy to osoby, które znają Twój rower najlepiej. Nie tylko zadbają o niego przed startem, przede wszystkim otoczą go tym, na co zasługuje – prawdziwą troską. Nieważne czy będzie potrzebował naprawy czy tylko przeglądu – wykorzystają technologie i oryginalne części Shimano. Wpadaj na stoisko SSC, a podczas gdy mechanicy zajmą się Twoim rowerem, Ty będziesz mógł nam opowiedzieć historię swojego ukochanego pojazdu. To co, widzimy się na JoyRide? Zajrzyj wcześniej na naszego Insta i FB.

CONTINENTAL

„Conti” nie musi się nikomu przedstawiać. Oponiarski gigant z Niemiec w kwietniu 2022 poinformował o dołączeniu do oferty nowych opon do agresywnych dyscyplin MTB – trailu, enduro i DH. Nowe mieszanki, bieżniki i zupełnie świeże konstrukcje już zyskały sympatię i uznanie współpracujących z marką osób, wśród których wymienić można chociażby Dawida Godźka czy ekipy Dirt It More. Przekonajcie się na własne oczy co dla Was przygotowaliśmy!

Dowiedz się więcej o ofercie Shimano & Conti: https://mtb.shimano.com/pl/

Pamiętajcie, że tegoroczny Małopolska Joy Ride Festiwal odbędzie się 20-22 maja. W trakcie imprezy będziecie mogli powalczyć o atrakcyjne nagrody w 10 różnych konkurencjach i przetestować całą masę rowerowego sprzętu na ponad 40 różnych stanowiskach. Poza targami i zawodami mamy dla was całą masę wycieczek, konkursów i dodatkowych atrakcji, które spodobają się każdemu rowerzyście. Wpadaj na festiwal i na własnej skórze poczuj klimat najbardziej kozackiego festiwalu rowerowego w Polsce – Do zobaczenia!

Dowiedz się więcej o tegorocznej imprezie. Sprawdź dostępne dyscypliny oraz listę wystawców (którą uzupełniamy na bieżąco). Już teraz możemy Ci obiecać, że w sezonie 2022 będziemy się bawić lepiej niż kiedykolwiek!

Tak bawiliśmy się na festiwalu w sezonie 2021:

Dziękujemy za wsparcie naszym sponsorom, bez których organizacja imprezy nie byłaby możliwa: 

  • Partner tytularny: Małopolska
  • Partnerzy: Garmin, Maxxis, Fox, Karcher, KTM, Puky, OC1, On Lemon, Shimano, Specialized, Thule
  • Skrzydła dla zawodników zapewnia: Red Bull
  • Patroni medialni: BikeBoard, Podhale 24, DH24, Giga sport, Tygodnik Podhalański, Zakoplan.pl, Radio Eska
  • Partnerzy: Czorsztyn Ski, Polski Związek Kolarski, Extreme Trauma Team
  • Współorganizatorzy: BT Project, Polish 4x open, 80 rowerów