Ekipa Banana Bikes na Małopolska Joy Ride Festiwal 2022

Ekipa Banana Bikes na Małopolska Joy Ride Festiwal 2022

7iDP, Sprindex, Tag Metals, Racer, VMAX, Mad Pig, Royal Racing, Zeno, RacingBros, Ariete , BIKE, BBcomponents, OneUp… Aż złapaliśmy od tego wymieniania zadyszkę. W każdym razie, chcieliśmy Wam tylko przekazać, że na tegorocznym festiwalu będziecie mogli spotkać się z ekipą Banana Bikes, która nie tylko przedstawi nowinki technologiczne dostępne na stanowisku, ale też zadba o to, by nikt nie obijał się na wieczornych imprezach. Chłopaki wiedzą o co chodzi w naszym festiwalu, więc koniecznie wpadnijcie na ich stanowisko! 

BANANA BIKES: 

„Jest JoyRide, jest Banan Crew wraz z najnowszą kolekcją ochraniaczy od 7iDP! Nowe malowania kasków są sztosem! Brakowało Ci ochrony piszczeli? 7Protection nie próżnuje, sprawdź najnowszy model ochraniaczy kolan z padem na piszczelach, a na deser ogarnij świeże modele rękawiczek. Bezpieczeństwo najlepiej łączy się z wygodą, wkładki D3O w ochraniaczach Racer ochraniają nas przy upadkach, nie krępując ruchów podczas podjazdów – prawdziwa gratka dla Enduro świrów.

Kręcę się pomału imbusem 6 na legalu, odpowiadając na potrzeby klientów, cały czas tworzymy nowe osie do widelców, jak i ram. Sprawdź, czy mamy oś do twojego sprzętu! Powiew świeżości na naszym stoisku zapewni OneUp – marka, której nikomu nie trzeba przedstawiać. W czasie Festiwalu będziemy starać się odpowiedzieć na wszystkie wasze pytania oraz rozwiejemy wszelkie wątpliwości. Będziemy szczerzy do bólu – bez ściemy! Od ubrań po serwis zawieszenia – od amatora przez zawodnika i serwisanta, każdy znajdzie u nas coś dla siebie. Zapraszamy!

Pss, lubisz sprężynę? Zapytaj nas o Sprindex’a.”

Dowiedz się więcej o Banana Bikes: https://www.banana-bikes.pl/

Pamiętajcie, że tegoroczny Małopolska Joy Ride Festiwal odbędzie się 20-22 maja. W trakcie imprezy będziecie mogli powalczyć o atrakcyjne nagrody w 10 różnych konkurencjach i przetestować całą masę rowerowego sprzętu na ponad 40 różnych stanowiskach. Poza targami i zawodami mamy dla was całą masę wycieczek, konkursów i dodatkowych atrakcji, które spodobają się każdemu rowerzyście. Wpadaj na festiwal i na własnej skórze poczuj klimat najbardziej kozackiego festiwalu rowerowego w Polsce – Do zobaczenia!

Dowiedz się więcej o tegorocznej imprezie. Sprawdź dostępne dyscypliny oraz listę wystawców (którą uzupełniamy na bieżąco). Już teraz możemy Ci obiecać, że w sezonie 2022 będziemy się bawić lepiej niż kiedykolwiek!

Tak bawiliśmy się na festiwalu w sezonie 2021:

Dziękujemy za wsparcie naszym sponsorom, bez których organizacja imprezy nie byłaby możliwa:

Partner tytularny: Małopolska
Partnerzy: Garmin, Maxxis, Fox, Karcher, KTM, Puky, OC1, On Lemon, Shimano, Specialized, Thule
Skrzydła dla zawodników zapewnia: Red Bull
Patroni medialni: BikeBoard, Podhale 24, DH24, Giga sport, Tygodnik Podhalański, Zakoplan.pl, Radio Eska
Partnerzy: Czorsztyn Ski, Polski Związek Kolarski, Extreme Trauma Team
Współorganizatorzy: BT Project, Polish 4x open, 80 rowerów