Dziewczyny! Nasze ulubione koleżanki z Sue Bike już szykują dla was promki na Festiwal!

Dziewczyny! Nasze ulubione koleżanki z Sue Bike już szykują dla was promki na Festiwal!

Raz przyjechały na nasz festiwal i tak już zostały! Dziewczyny z ekipy SUE bike są najlepsze w projektowaniu i szyciu stylowych, technicznych ciuchów sportowych, które idealnie sprawdzają się na rowerze. W ich ofercie znajdziecie bardzo zróżnicowane produkty, które z całą pewnością przypadną do gustu nawet najbardziej wybrednym riderkom.  Co więcej, na tegorocznym stanowisku znajdziecie też kolekcję casualową, dopasowaną do górskiego, podróżniczego trybu życia. My już nie możemy się doczekać! 

SUE:

„Sue jest marką produkującą ubrania dla wszystkich dziewczyn, które zamiast czerni wolą kolory. Którym nie przeszkadza róż w połączeniu z błotem. Które chcą się czuć wyjątkowo i kobieco uprawiając sporty extremalnie, spacerując czy relaksując się przy książce. Ubrania codzienne oraz sportowe w niesamowicie damskim i subtelnym stylu oraz wzornictwie. Wykonane z dbałością o najdrobniejsze szczegóły przez kobiety dla kobiet!”

Chcielibyśmy coś do tego dodać, ale chyba wszystkie wątpliwości zostały już rozwiane… Zostało jeszcze tylko jedno pytanie: „Dlaczego warto wpaść na stanowisko SUE na tegorocznym festiwalu”? A no dlatego, że mało który namiot posiada tak kozacki klimat. W ubiegłym roku, na naszej drugiej imprezie w Szczyrku, ekipa z SUE weszła w komitywę z festiwalowymi sąsiadami i rozkręciła naprawdę konkretną imprezkę. Nawet jeśli jeszcze nie dostaliśmy żadnych informacji o dodatkowych atrakcjach, to trzymamy kciuki za to, że w Kluszkowcach uda się jeszcze mocniej dołożyć do pieca!

Więcej o firmie w linku: https://sue-bike.pl/

Pamiętajcie, że tegoroczny Małopolska Joy Ride Festiwal odbędzie się 20-22 maja. W trakcie imprezy będziecie mogli powalczyć o atrakcyjne nagrody w 10 różnych konkurencjach i przetestować całą masę rowerowego sprzętu na ponad 40 różnych stanowiskach. Poza targami i zawodami mamy dla was całą masę wycieczek, konkursów i dodatkowych atrakcji, które spodobają się każdemu rowerzyście. Wpadaj na festiwal i na własnej skórze poczuj klimat najbardziej kozackiego festiwalu rowerowego w Polsce – Do zobaczenia!

Dowiedz się więcej o tegorocznej imprezie. Sprawdź dostępne dyscypliny oraz listę wystawców (którą uzupełniamy na bieżąco). Już teraz możemy Ci obiecać, że w sezonie 2022 będziemy się bawić lepiej niż kiedykolwiek!

Tak bawiliśmy się na festiwalu w sezonie 2021:

Dziękujemy za wsparcie naszym sponsorom, bez których organizacja imprezy nie byłaby możliwa: 

  • Partner tytularny: Małopolska
  • Partnerzy: Garmin, Maxxis, Fox, Karcher, KTM, Puky, OC1, On Lemon, Shimano, Specialized, Thule
  • Skrzydła dla zawodników zapewnia: Red Bull
  • Patroni medialni: BikeBoard, Podhale 24, DH24, Giga sport, Tygodnik Podhalański, Zakoplan.pl, Radio Eska
  • Partnerzy: Czorsztyn Ski, Polski Związek Kolarski, Extreme Trauma Team
  • Współorganizatorzy: BT Project, Polish 4x open, 80 rowerów