OC1 NIGHT DOWNHILL

Tradycyjnie eliminacje odbędą się za dnia, finały natomiast przy sztucznym świetle. Większość trasy będzie oświetlona, ale doświadczenie pokazuje, że warto mieć własne lampki. Proszę nie wyczepiać reflektorów z zaparkowanych pod stokiem samochodów! Choinkowe lampki jak najbardziej mile widziane! Warto zaznaczyć, że zawodnicy ścigający się na Harendzie, będą walczyć o punkty w ostatniej odsłonie Zjazdowego Pucharu Polski.

KARCHER DUAL SLALOM

Kulminacją piątkowej jazdy będzie Kärcher Dual Slalom, czyli równoległe wyścigi, które w systemie pucharowym wyłonią najszybszego ridera! Żeby tradycji stało się zadość tyczki pojawią się na trawie, a na trasie będzie tylko jedna mała skocznia.

KONKURS NA NAJLEPSZE PRZEBRANIE

Nie zabraknie konkursu na najbardziej widowiskowy zjazd w przebraniu. Superbohaterowie już nie robią na nas wrażenia, w tym roku na prawdę musicie nas zaskoczyć!

BEST WHIP CONTEST

Podczas sobotnich zawodów odbędzie się konkurs na najlepszego whip’a [dla niewtajemniczonych – obrócenie w locie roweru o 90 stopni]. Kto w tym roku poleci najbardziej booookiem? Mamy kilka typów!

RED BULL BEZ ŁAŃCUCHA

Jak niedziela to Red Bull Bez Łańcucha. Z pewnością pamiętacie legendarny przejazd Aarona Gwina na Pucharze Świata w Leogangu? Żeby upamiętnić ten niezwykły przejazd po sobotnim afterparty przegryzamy łańcuchy i ścigamy się bez napędu. Kto hamuje – ten przegrywa!