Downhill przez całą dobę – Polacy znów najlepsi

Downhill przez całą dobę – Polacy znów najlepsi

W ramówce każdego sezonu znajduje się zawsze kilka pozycji (imprez), które swoją lokalizacją, formą albo przebiegiem wyróżniają się z grona pozostałych klasyków. Jednym z takich eventów jest zjazdowy wyścig, który trwa 24h.

1

W takim przedsięwzięciu uczestniczą czteroosobowe zespoły. W tym roku (tak jak i w poprzednich latach) nasz kraj reprezentowała czwórka znanych zjazdowców: Arek Perin, Maciej Hojnor, Michał Śliwa i Tomasz Jezierski. Ekipa dotarła do znanego Semmeringu, gdzie wzięła udział w rywalizacji o nazwie „Race the night”. Chłopaki kolejny raz pokazali klasę i swoje umiejętności. Pozostawili w tyle znane i dobre czwórki, a sami stanęli na najwyższym stopniu podium.

3

Oto jak Maciej Hojnor komentował zwycięstwo na swoim profilu:

„Wygraliśmy 3 raz z rzędu 24 godzinny wyścig w Semmering.(…) Masa awarii, wpadek, ale suma sumarum to nam udało się wykręcać najlepsze czasy i co najważniejsze utrzymać tempo.
Pytanie tylko czy warto było? Wysiłek nie do opisania, człowiek wpada w trans i zapomina o bólu i braku sił, a towarzysząca adrenalina nakręca i motywuje! Dzięki chłopaki za wyjazd i za bycie prawdziwą drużyna kolejny raz!”

Całej czwórce gorąco gratulujemy sukcesu i trzymamy kciuki za kolejne równie udane wystepy!

podim