Downhill Contest #3, Żar- wyniki

Trzecia edycja Downhill Contest to już historia. W ostatni weekend zawodnicy i zawodniczki spotkali się w Międzybrodziu Żywieckim, by na Górze Żar stoczyć bój o cenne punkty. Dla jednych zawody potwierdzające szczytową formę, dla innych passa pechowych zdarzeń. Tego weekendu pewne było tylko jedno- dobra pogoda. foto: Maksym Rudnik Jako, że nasza mini-relacja jest bardzo nieoficjalna, to postanowiliśmy przedstawić ją w iście zwiadowczej formie. Poniżej meldunki i spostrzeżenia naszego szpiega, który zamaskowany obserwował weekendowe zawody na górze Żar. foto: Maksym Rudnik DONOS:

  • Bezapelacyjny triumf Sławka Łukasika, którego ostatnie poczynania napawają optymizmem. Oby tak dalej załogo FRO PRO- trzymamy kciuki!
  • Drugie miejsce zgarnął Arek Perin, który dzielnie dotrzymuje kroku swojemu teamowemu koledze- Sławkowi. Tym razem różnica pomiędzy nimi wyniosła 4 sekundy. No cóż, kiedyś przychodzi taki dzień, że uczeń przerasta swojego mistrza- mawiał Mijagi.
  • Trzecią lokatę zajął Maciek Jodko, który pomimo małej zmiany sportowych priorytetów nadal jest w stanie utrzymać się w czubie kategorii ELITA!
  • Czasy wykręcone przez pierwszą trójkę kategorii HOBBY FULL ustawiłyby ich w 10 kategorii ELITA- to kolejna dobra informacja, bo nasz narodowy potencjał stale rośnie. ELITO- obawiaj się!
  • Prawdziwa walka miała miejsce w kategorii KOBIETY, gdzie Ania Sojka pokonała Agatę Stamm o całe 14 setnych sekundy. Według nas, decydującą kwestią w tym wypadku były włosy- Agata miała rozpuszczone.
  • Kategorię MASTERS wyjaśnił Michał Śliwa,  który pomimo silnych starań nie przepuścił Grześka Zielińskiego.
  • Hubert Posmyk– to własnie on przyjął na klatę Międzybrodzieckiego pecha
foto: Maksym Rudnik
foto: Maksym Rudnik
Pełne wyniki znajdziecie tutaj:  http://www.race-timing.pl/pliki/File/2012/DC3_PP6_final.pdf Oto kilka opinii dotyczących zawodów: |Michał Śliwa| „Finałowa edycja Pucharu Polski na Górze Żar już za nami. Super pogoda i wielu, wielu kibiców stworzyło nam extra atmosferę. Było miło jechać przy takim dopingu. Jak na miesięczną przerwę od roweru DH, to nie mam co narzekać- czas przyzwoity z niewielkimi błędami. Pierwsze miejsce w MASTERS i wygrane wszystkie edycje oraz generalka Pucharu Polski. Szacunek dla sąsiada Maćka za wygranie w JUNIORACH i generalce. Tak więc dwa puchary po sąsiedzku przywiezione do Myślenic!” foto: Maksym Rudnik foto: Maksym Rudnik |Maciek Klimek| „Ha! Wróciliśmy z Żaru..mega super ekstra power! Super zawody, fajna trasa, szybka, fajne loty. Miejsce 11 a z polaków nie wiem który, o generalce też nic nie wiem, natomiast w klasyfikacji Tomasz Jezierski -> Klimek, zająłem drugie miejsce :D. Szkoda tylko że moja fotograficzka sie rozchorowała i całą sobotę leżała w łóżku” foto: Maksym Rudnik  

WCZEŚNIEJ OPUBLIKOWANE ZDJĘCIA USUNIĘTE NA PROŚBĘ ICH AUTORÓW.

 ]]>