Dołącz do akcji Pump Check

Ostatnie sezony to w Polsce prawdziwy wysyp ciekawych, a przede wszystkim pumpowych spotów (zwłaszcza tych asfaltowych). Trudno na szybko wymienić wszystkie miejscowości, w których aktualnie funkcjonują pump tracki. Natomiast pewne jest, że wkleiły się na stałe w rowerową rzeczywistość. Najnowsza akcja BTProject i teamu Allday.pl/BMXforever przybliży wam wiele miejscówek tego typu.

pump w

 

Rowerowe place zabaw, bo tak inaczej można nazwać pump tracki, coraz częściej można spotkać na polskich osiedlach, w parkach czy jako uzupełnienie istniejącej bazy sportowej, obok skateparków i boisk wielofunkcyjnych. Pompowanie stało się modne, wpisało się w kulturę zdrowego trybu życia i sportowej zajawki. Pompują całe rodziny, amatorzy i profesjonalni zawodnicy. Zacierają się różnice pokoleniowe, wszyscy świetnie się bawią i… to jest fajne.

kolno koniec

Na czym będzie polegać akcja Pump Check?

Inicjatywa ekipy BTProject i chłopaków z teamu Allday.pl/BMXforever będzie miała na celu pokazanie wam najciekawszych pump trackowych (i nie tylko) realizacji. Znani riderzy będą prężyć muskuły i pokazywać, co można zrobić na niebanalnych asfaltowych kształtach, a w międzyczasie odbywać się będą szkolenia z zakresu technik jazdy na rowerze, rolkach i desce oraz mini JAM.  Szykuje się zatem piknikowo/chilloutowy klimat z delikatną nutką rywalizacji.

DCIM104GOPRO

Pierwsza odsłona rusza już 13 czerwca w Wieruszowie! Wpadajcie! Więcej informacji na temat przedsięwzięcia i poszczególnych przystanków znajciecie na stronie: https://www.facebook.com/pumpcheck

1(1)