Dobre, bo polskie! Testy rowerów Tosa Bikes na Małopolska Joy Ride Festiwalu w Kluszkowcach

Dobre, bo polskie! Testy rowerów Tosa Bikes na Małopolska Joy Ride Festiwalu w Kluszkowcach

Cudze chwalicie, swojego nie znacie. A może znacie? Nie ważne. Dzięki nam na pewno poznacie! Ekipa Tosa Bikes zajmuje się produkcją rowerów elektrycznych do kolarstwa górskiego oraz pozostałych, bardziej „cywilnych” odmian sportów powiązanych z dwoma kółkami. Z legend zasłyszanych w rowerowych kuluarach wiemy, że nazwa powiązana jest z imieniem córki (Tosia) głównego pomysłodawcy całego zamieszania. Co do ciekawych faktów, to zwrócilibyśmy również uwagę na to, że ambasadorem marki jest Piotrek „Szwed” Szwedowski. Żywa legenda sportów rowerowych. Ekipę mają mocną, historię też kozacką, więc międzynarodowy sukces to tylko kwestia czasu. W każdym razie my tak uważamy! 

Targi Rowerowe na Małopolska Joy Ride Festiwal – Więcej o stanowisku Tosa Bikes

TOSA BIKES: 

TOSA to Polska manufaktura, która zajmuje się produkcją rowerów elektrycznych. Rowery spod marki TOSA charakteryzują się przede wszystkim ramami wykonanymi z wysokiej jakości włókna węglowego. Markę wyróżniają ramy o nietuzinkowym wyglądzie i funkcjonalności.

Podczas Małopolska Joy Ride Festiwalu zostanie przedstawiony zupełnie nowy produkt marki TOSA, a mianowicie model eMTB – MATE. Innowacyjny i autorski produkt manufaktury z Polski. Opracowany, zaprojektowany i zmontowany w Polsce. Rower łączy w sobie wiele cech, których nie znajdziesz w innych konstrukcjach.

Nowoczesna rama w całości wykonana z wysokiej jakości włókna węglowego, specjalnie opracowana do jazdy eMTB. Dynamiczne linie ramy, zgrabnie schowany tylny amortyzator w kawałku karbonu, wewnętrzne prowadzenie linek, ukryty czujnik prędkości, to cenione cechy funkcjonalne i estetyczne, którym zawdzięcza się zjawiskowy wygląd.

Rama budzi podziw nawet wśród najbardziej wymagających gustów. Potężna pojemność głównej baterii oraz możliwość zamontowania dodatkowej baterii jako range extender sprawia, że rower staje się jak ultra maratończyk z cyklu Ultra-Trail du Mont-Blanc.

Stanowisko TOSA BIKES na targach w trakcie Małopolska Joy Ride Festiwalu – to musisz wiedzieć!

A co na stanowisku? Poza pyszną kawą i szansą na rowerowe rozmowy pojawią się również rowery testowe, które można będzie sprawdzić na stanowisku, a po odpowiednich konsultacjach, również porwać w teren. Na Małopolska Joy Ride Festiwalu pojawi się również wspomniany wyżej ambasador marki – Piotr Szwed Szwedowski, których na pewno chętnie odpowie na wasze pytania związane nie tylko z marką Tosa, ale również z całą historią polskiej sceny grawitacyjnej, w której tworzenie był naprawdę mocno zaangażowany.

Jaramy się, że między ogromnymi namiotami międzynarodowych gigantów, na naszej imprezie pojawią się również mniejsze, ale świetnie zapowiadające się firmy z lokalnego podwórka. Takie zróżnicowanie sprawi, że każdy, kto w terminie 7-9 czerwca wpadnie na naszą imprezę znajdzie coś dla siebie.

To jak? Stnaowisko TOSA BIKES dopisane na listę „do odwiedzenia”? U nas są już na sztywno! Podkreśleni i zaznaczeni w kółeczko i jeszcze serduszko i gwiazdkę dopisaliśmy obok. AJAK!

Dziękujemy za wsparcie naszym sponsorom, bez których organizacja imprezy nie byłaby możliwa:

Partner tytularny: Małopolska
Partnerzy: Garmin, Maxxis, Fox, KTM, Shimano, Specialized, Thule, Crank Brothers, Marin, Schwalbe, Santa Cruz
Skrzydła dla zawodników zapewnia: Red Bull
Działają z nami: Czorsztyn Ski, Polski Związek Kolarski, Extreme Trauma Team, Fizjocito
Współorganizatorzy: Tech Ramps, Polish 4x open, 80 rowerów