Fajnie jak pojawiają się u nas najwięksi, międzynarodowi giganci, ale jeszcze fajniej, jak wpadają do nas lokalne firmy, które przez lata rozwijały się na rodzimym rynku. Jedną z takich marek jest JMP, czyli firma specjalizująca się w produkcji odzieży technicznej, która ze swojej siedziby do Kluszkowiec dojedzie prawdopodobnie w jakieś +- 30 minut. Jak to możliwe? Ekipa pochodzi z Nowego Targu, ale produkowana przez nią odzież, zupełnie nie odstaje od ciuchów produkowanych przez zagraniczne korporacje. Wpadnijcie na ich stanowisko i przekonajcie się na własnej skórze!
JMP – więcej o marce, która pojawi się na Małopolska Joy Ride Festiwalu
W ubiegłym roku ekipa JMP zadebiutowała na naszej imprezie i trzeba przyznać, że firma z Nowego Targu zdecydowanie nie miała się czego wstydzić. Pod jej namiotem ciągle był ruch, a jakościowe produkty przez 3 dni przyciągały setki uczestników festiwalu. Cieszymy się, że w tym sezonie podhalańska marka również będzie z nami, a dla tych, którzy jeszcze nie znają JMP podrzucamy kilka słów wyjaśnienia:
„JMP to polski producent odzieży technicznej, który od 40 lat specjalizuje się w produkcji odzieży z tkanin membranowych. Kolekcje JMP to odzież narciarska, turystyczna, żeglarska i ostatnio rozwijana i popularna seria odzieży kolarskiej w skład której wchodzą przeciwdeszczowe kurtki z tkaniny Dermizax NX® o wysokich parametrach wodoodporności i oddychalności. JMP w swojej kolekcji czerpie z wieloletniego doświadczenia w produkcji odzieży technicznej. Korzysta z technicznych materiałów które idealnie sprawdzają się podczas różnych odmian kolarstwa.”
Ale rowery to nie wszystko. Firma produkuje również odzież techniczną dla narciarzy, skitourowców i wszelkiego rodzaju łowców górskich przygód. Poza lokalną produkcją, odzież JMP wyróżnia się też doskonałym stosunkiem ceny do jakości i właśnie dlatego od wielu lat cieszy się zaufaniem wielu klubów sportowych i organizacji, które zaopatrują swoich pracowników w techniczną odzież górską. Wpadajcie, sprawdzajcie i kupujcie w niskich, festiwalowych cenach!
Więcej o informacji o tym co wydarzy się w namiocie JMP
Po udanym debiucie na Małopolska Joy Ride Festiwalu, JMP wraca do Kluszkowiec, by ponownie rozstawić swój namiot i pokazać, że lokalne firmy potrafią zawalczyć o uwagę festiwalowiczów z równie dużą mocą, co międzynarodowe marki. Ich obecność to dla nas ogromna frajda – uwielbiamy, kiedy na festiwalu mieszają się światy: globalne nowinki spotykają się z produktami tworzonymi tuż za rogiem, z pasją, doświadczeniem i sercem do aktywności outdoorowej. Właśnie takie firmy jak JMP są najlepszym dowodem na to, że Małopolska ma w tej branży naprawdę sporo do powiedzenia – i pokazania!
W tym roku możecie być pewni, że pod namiotem JMP nie zabraknie okazji do zakupów, ale też inspirujących rozmów. Szykujcie się na mocne oferty, które zadowolą nie tylko łowców promocji, ale też tych, którzy szukają rzeczy na lata. Jeśli interesuje Was techniczna odzież – wpadajcie koniecznie. JMP specjalizuje się nie tylko w ciuchach rowerowych, ale również narciarskich i żeglarskich. Niezależnie od tego, gdzie lubicie działać – w górach, na stoku, na szlaku czy na wodzie – ekipa JMP chętnie doradzi, podzieli się wiedzą i pomoże dobrać sprzęt, który zda egzamin w każdych warunkach.
Organizacja Małopolska Joy Ride Festiwalu jest możliwa dzięki wsparciu partnerów:
Partner tytularny: Małopolska
Partnerzy konkurencji: Garmin, Maxxis, Fox, Shimano, Thule, Marin, Santa Cruz, Czaniecki
Skrzydła dla zawodników zapewnia: Red Bull
Partnerzy techniczni: Czorsztyn Ski, Extreme Trauma Team, Tech Ramps