Do odhaczenia – stanowisko Foog & X-Factor na Joy Ride Days w Szczyrku

Do odhaczenia – stanowisko Foog & X-Factor na Joy Ride Days w Szczyrku

Tych dwóch firm chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Jeśli jednak pierwszy raz wybieracie się na nasza imprezę i nigdy wcześniej nie spotkaliście się z produktami Foog’a i X-Factor’a, to zdecydowanie musicie pojawić się na ich stanowisku. Obie firmy zostały założone w Polsce i w ciągu kilku ostatnich lat bardzo mocno wyspecjalizowały się w produkcji rowerowej odzieży (Foog) i ochraniaczy (X-Factor) z najwyższej półki. Obie marki zostały stworzone przez rowerzystów z myślą o rowerzystach. Produkty były testowane „na własnej skórze” i jeśli mamy być szczerzy, to dla nas jest to najlepsze gwarancja jakości. Sprawdźcie sami, co przygotowały dla was obie firmy:

FOOG – Stylowa, techniczna odzież rowerowa z najwyższej półki

„Polską markę ubrań enduro, FOOG wear zna już prawdopodobnie każdy jeżdżący Polak. Od samego początku istnienia festiwali Joy Ride bierzemy w nich udział, prezentując swoje produkty w alejkach targowych. I tym razem nas tam nie zabraknie! Pokażemy Wam kilka nowych produktów które mogą okazać się świetnym wyborem na nadchodząca jesień i zimę.

Poza kolekcją letnią obejrzycie i będziecie mogli przymierzyć nowe modele kurtki, spodni jesiennych, spodenek, bluzy technicznej oraz bielizny merino. Jak wiecie, jesteśmy marka produkowaną w 100% w Polsce!” – Ekipa Foog

X-Factor – ochraniacze rowerowe (i nie tylko) made in Poland

„X-Factor to Polski producent ochraniaczy dla entuzjastów jazdy na rowerach , motocyklach , nartach lub snowboardzie.

Korzystając z nowoczesnych technologii i materiałów, doradztwa zawodników, jak i opinii naszych klientów tworzymy wysokiej jakości produkty. W naszej ofercie możecie znaleźć wszystko co potrzebne by czuć się bezpiecznie – od  ultralekkich ochraniaczy trailowych po kuloodporne ochraniacze do ciężkiego enduro i DH. W tym roku powstała również dedykowana linia ochraniaczy juniorskich. Jesteśmy ludźmi z pasją i tworzymy dla ludzi z pasją – zapraszamy na nasze stoisko X-Factor!” – Ekipa X-Factor

Przypominamy, że na Joy Ride Days w Szczyrku widzimy się 27-29 sierpnia. Szczegółowe informacje znajdziecie w zakładce naszej strony poświęconej imprezie lub na wydarzeniu na facebooku. W planach 3 dni luźnej jazdy po trasach, darmowe szkolenia, wycieczki, konkursy i najlepsza na świecie, festiwalowa atmosfera. Na zachętę przypominamy, że wstęp na imprezę jest darmowy, a od piątku do poniedziałku karnety w ośrodku Szczyrk Mountain Resort będą przecenione o 50%.

Partner tytularny: Szczyrk Mountain Resort

Sponsor skrzydeł dla zawodników: Red Bull

Patroni medialni: BikeBoard, Freestyle.pl, 43ride.com

Współorganizatorzy: The Trail, PUKY