Dlaczego w tym roku musisz być na Małopolska Joy Ride Zakończeniu Sezonu na Harendzie?

Dlaczego w tym roku musisz być na Małopolska Joy Ride Zakończeniu Sezonu na Harendzie?

Niewiele ponad tydzień dzieli nas od epickiego zakończenia sezonu na zakopiańskiej Harendzie! Jeśli wciąż zadajecie sobie filozoficzne pytanie „czy warto”, to czytajcie dalej. Rozwiejemy wasze wątpliwości! 

 

3 dni zabawy na rowerze

Kończymy sezon w najlepszym możliwym stylu – na rowerze. Tak jak w poprzednich latach będziemy się ścigać w kilku ulubionych konkurencjach. Oto co dla was mamy:

  • KÄRCHER Dual Slalom
  • Longest Jump Contest
  • JOY RIDE Night Downhill
  • Whip Contest
  • Konkurs na najlepsze przebranie
  • Red Bull Bez Łańcucha
  • Super-Hiper-Turbo AFTERPATY

Jak już pewnie zauważyliście, mamy nową konkurencję. W tym roku, we współpracy z Downhill Life postanowiliśmy na Harendzie przeprowadzić Longest Jump Contest. Będzie to luźny Jam, na ostatniej skoczni przed metą. O 13:00 zapraszamy wszystkich zainteresowanych pod drewniany kicker nad karczmą. Będzie się działo!

Night Downhill odbędzie się na dobrze wam znanej trasie zjazdowej. Odrobinę pogrzebaliśmy w lesie i przygotowaliśmy kilka nowych opcji dla bardziej „kreatywnych” riderów. Sprawdźcie sami:

 

Oczywiście nie może zabraknąć ścigania ramię w ramię w KÄRCHER Dual Slalomie, whip contestu, a także konkursu na najlepsze przebranie. Jeśli chcecie zgarnąć trochę kasy na aftera, przygotujcie coś lepszego niż człowieka mumię z papieru toaletowego!

Afterparty na pełnej!

Kto hamuje – ten przegrywa! Ta zasada obowiązuje zarówno na rowerze, jak i na afterparty. W tym roku będziemy świętować dwudziestolecie Mistrzostw Polski w zjeździe. Wiecie, że to właśnie wujek Siara zgarnął pierwsze złoto na tych zawodach? Myślę, że do przyjścia na imprezę nie trzeba was namawiać, tym bardziej, że w tym roku bardzo starannie wybraliśmy DJ’a i jesteśmy przekonani, że nikt nie będzie na niego narzekał!

„Ktoś coś mówił o afterparty”?

https://www.instagram.com/p/B0lVylZChP7/

Niepowtarzalna atmosfera, zawody, nagrody – wielkie zebranie rowerowej rodziny!

Zakończenie sezonu na Harendzie to już tradycja! Od 13 lat zawodnicy z całej Polski przyjeżdżają na Harednę, by przez trzy dni cieszyć się kolejnym sezonem w siodle! To właśnie Wy jesteście odpowiedzialni za stworzenie tego najlepszego na świecie, niepowtarzalnego klimatu! Chwała wam za to!

Nasi sponsorzy jak zwykle zadbali o rewelacyjne nagrody! Do zgarnięcia jak zwykle kupa sianka $$$ i sporo ciekawych sprzętów! Standardowo do zdobycia jest również puchar. Czy król rowerów ponownie wygra afterparty i chrypliwym głosem zaśpiewa pierwsze słowa naszego Joyowego przeboju? Zamknijcie oczy i usłyszcie to w głębi siebie… „Puchar jest nasz…”

Joy Ride to Wy!

Jeszcze jedno! Na profilu wydarzenia na facebooku o TUTAJ znajdziecie post, w którym możecie zdecydować jaki kolor będzie mieć tegoroczna koszulka. Na prowadzeniu miętowy i szary, więc będzie ciekawie!

Link do zapisów https://system.timedo.pl/joyride2019/pl/panel

 

Organizacja imprezy była by niemożliwa bez sponsorów, partnerów, ludzi dobrej woli. Oto oni: 

Sponsor tytularny: Małopolska Sponsorzy: Kärcher, Red Bull, Maxxis, Fox

Współorganizatorzy: 4Xopen, Xtrails, PZKOL

Patroni medialni: BikeBoard, Podhale 24, Downhill 24, freestyle.pl, Giga Sport, Tygodnik Podhalański, INFOGRAM.pl, TVP Kraków.

Organizator: Joy Ride