Dla łowców przygód – Stanowisko Cragstore na Małopolska Joy Ride Festiwal

Dla łowców przygód – Stanowisko Cragstore na Małopolska Joy Ride Festiwal

Patagonia, Exped, Ticket To The Moon, TEKO, Naak, Carhartt – to tylko część tego co już 7-9 czerwca zobaczycie na stanowisku ekipy Cragstore. To prawdziwy raj dla wszystkich poszukiwaczy przygód, którzy cenią sobie dobrą jakość, ekologiczne rozwiązania i niepowtarzalny styl. Niezależnie od tego, czy szukasz rowerowych gadżetów, czy potrzebujesz sprzętu do pozostałych pasji takich jak narciarstwo, czy wspinaczka, na stanowisku Cragstore znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz! 

Targi Rowerowe na Małopolska Joy Ride Festiwal – Więcej o stanowisku Cragstore

CRAGSTORE

Patagonia to amerykańska zrównoważona marka outdoorowa mająca w swojej kolekcji odzież i akcesoria powstałe całkowicie z recyklingu. Do kupienia będą bestsellery takie jak: nerki, koszulki, truckerki, plecaki. Ticket To The Moon to balijska marka zajmująca się produkcją hamaków i akcesoriów do nich. EXPED – amerykańska marka proponująca sprzęt i akcesoria turystyczne/campingowe. TEKO- marka skarpetek z wełną merino. NAAK- żywność energetyczna.

To tak w telegraficznym skrócie, więc pozwolimy sobie rozwinąć po swojemu. Obecność marek takich jak Patagonia tylko utwierdza nas w przekonaniu, że to co robimy ma sens i rozwija się w dobrym kierunku. Już dawno podkreślaliśmy, że kolarstwo grawitacyjne nie jest tylko sportem dla wariatów. To cudowna pasja, która jednoczy ludzi i sprawia, że nasz lekko zwariowany świat staje się odrobinę bardziej przyjaznym miejscem. Tym bardziej cieszymy się, gdy na naszej imprezie pojawiają się marki, których motorem napędowym jest bardzo zbliżona ideologia. Ekologia, zrównoważony rozwój, szerzenie pasji do aktywnego trybu życia i czysta zajawka. Właśnie taka historia kryje się za produktami, które znajdziecie na stanowisku Cragstore.

Stanowisko Cragstore na targach w trakcie Małopolska Joy Ride Festiwalu – to musisz wiedzieć!

Zakupy w festiwalowych cenach, testy hamaków oraz wysokoenergetycznego jedzonka, produkowanego z myślą o sportowcach – to wszystko już niebawem pod namiotem Cragstore na Małopolska Joy Ride Festiwal. My się jaramy. Nowe firmy, nowe produkty, nowi ludzie – nasza festiwalowa rodzina naprawdę rośnie w siłę. Nie ukrywamy, że chyba najbardziej ciekawi jesteśmy rowerowo-outdoorowej kolekcji Patagonii.

Jeśli jeszcze tego nie wiecie, to amerykańska marka założona przez Yvona Chouinarda specjalizuje się w produkcji odzieży, która nadaje się do uprawiania wielu różnych dyscyplin, utrzymując przy tym wysoką funkcjonalność i jakość. Proste i genialne. Prawda? Sami zobaczycie. Już za miesiąc! A! No i jeśli w ostatnim czasie brakuje Wam zajawy, to koniecznie sprawdźcie film, który wrzuciliśmy w playerze powyżej. Warto! 

Dziękujemy za wsparcie naszym sponsorom, bez których organizacja imprezy nie byłaby możliwa:

Partner tytularny: Małopolska
Partnerzy: Garmin, Maxxis, Fox, KTM, Shimano, Specialized, Thule, Crank Brothers, Marin, Schwalbe, Santa Cruz
Skrzydła dla zawodników zapewnia: Red Bull
Działają z nami: Czorsztyn Ski, Polski Związek Kolarski, Extreme Trauma Team, Fizjocito
Współorganizatorzy: Tech Ramps, Polish 4x open, 80 rowerów