Dla fotografów, podróżników, łowców przygód – Peak Design na Małopolska Joy Ride Festiwal

Dla fotografów, podróżników, łowców przygód – Peak Design na Małopolska Joy Ride Festiwal

Chyba wszyscy już wiemy, że na naszą imprezę, poza setkami rowerowych zapaleńców przyjeżdżają fani sportów górskich, fotografowie, filmowcy, podróżnicy i łowcy przygód. Z myślą o nich dokładamy do naszej oferty nowe atrakcje i nawiązujemy współpracę z kolejnymi firmami, których produkty docierają do znacznie szerszej nowej odbiorców. Jedną z takich firm jest właśnie Peak Design, czyli firma, która po raz kolejny zaprezentuje na naszej imprezie wysokiej klasy akcesoria dla najbardziej wymagających twórców contentu i poszukiwaczy przygód. Więcej info, w dalszej części tekstu! 

Targi Rowerowe na Małopolska Joy Ride Festiwal – Więcej o stanowisku Peak Design

Peak Design

Peak Design to marka znana z produkcji najwyższej jakości sprzętu dla kreatywnych fotografów, podróżników i poszukiwaczy przygód. Dzięki swojej linii Peak Design MOBILE, firma oferuje również rozwiązania dla motocyklistów i rowerzystów.

Peak Design wierzy, że bez względu na to, dokąd się udajesz i co robisz, twój sprzęt powinien zawsze być łatwo dostępny, a akcesoria muszą być funkcjonalne, kompaktowe, szybkie i wygodne w użyciu. To właśnie ta filozofia kieruje projektami marki, które mają sprawić, że codzienne czynności, podróże, wyprawy czy wycieczki rowerowe staną się jeszcze przyjemniejsze.

Produkty Peak Design charakteryzują się niezwykłą funkcjonalnością i wysoką jakością, potwierdzoną wieczystą gwarancją. Wszystko to przy jednoczesnym zachowaniu dbałości o środowisko naturalne i neutralność klimatyczną.

W ofercie marki znajdują się produkty dla miłośników dwóch kółek, dla których szybki i bezpieczny dostęp do telefonu jest niezbędny podczas rowerowych wypraw. Dzięki akcesoriom z linii Peak Design MOBILE możliwe jest łatwe i bezpieczne zamocowanie telefonu na rowerze, co ułatwia korzystanie z nawigacji podczas jazdy.

Peak Design MOBILE to kompleksowy i innowacyjny system uchwytów, akcesoriów i ładowarek, który umożliwia łatwe i bezpieczne mocowanie telefonów w różnych miejscach – w domu, biurze, samochodzie, na motocyklu, rowerze i wielu innych. System opiera się na smukłej obudowie z niewiarygodnie wytrzymałym systemem mocowania SlimLink™, który umożliwia szybkie i łatwe mocowanie telefonu jedną ręką. Niezwykła smukłość, łatwość użycia, wytrzymałość i estetyka to cechy, które wyróżniają system Peak Design MOBILE na tle konkurencji.

Więcej informacji znajdziesz na www.peakdesign.pl

Stanowisko Peak Design na targach w trakcie Małopolska Joy Ride Festiwalu – to musisz wiedzieć!

Bezpieczne i wygodne mocowanie telefonu na rowerze?

Oczywiście, dzięki Peak Design Mobile! Zajrzyj na stoisko Peak Design na Joy Ride Festiwal 2024 w strefie EXPO i sprawdź, jak ten mega system akcesoriów, etui do telefonów oraz mocowań rowerowych daje radę!

Co wyróżnia Peak Design Mobile? Przede wszystkim świetny design, łatwość i bezpieczeństwo użytkowania oparte na innowacyjnym systemie mocowania SlimLink™! Myślisz, że na rowerze MTB to nie zadziała? Sprawdź, bo możesz się miło zaskoczyć!

Chcesz wiedzieć więcej o tej amerykańskiej marce Peak Design i wszystkich super gadżetach? To wpadaj pod namiot Peak Design pogadać z ekipą i przetestuj ich najbardziej zaawansowane rozwiązania! No i jak już wpadniesz, przygotuj się na specjalne rabaty przygotowane specjalnie na naszą imprezę!

Nas namówili, więc do zobaczenia! 

Dziękujemy za wsparcie naszym sponsorom, bez których organizacja imprezy nie byłaby możliwa:

Partner tytularny: Małopolska
Partnerzy: Garmin, Maxxis, Fox, KTM, Shimano, Specialized, Thule, Crank Brothers, Marin, Schwalbe, Santa Cruz
Skrzydła dla zawodników zapewnia: Red Bull
Działają z nami: Czorsztyn Ski, Polski Związek Kolarski, Extreme Trauma Team, Fizjocito
Współorganizatorzy: Tech Ramps, Polish 4x open, 80 rowerów, Rowerowa Dolina