Diverse Downhill Contest #1 – niezbędnik

Jeśli interesujecie się downhillem, to zbliżający się weekend będzie dla was bardzo atrakcyjny. Z jednej strony na Red Bull TV znajdziecie transmisję z Pucharu Świata UCI w Cairns. Z drugiej, jeśli wolicie obserwować rywalizację na żywo, nie możecie opuścić inauguracji sezonu i zawodów Diverse Downhill Contest na Górze Żar.

 

DDHC plakat
Plakat imprezy Diverse Downhill Contest – Góra Żar 2016

Ci z was, którzy specjalizują się w rejsingu, dobrze wiedzą, że zbliżający się weekend będzie wyjątkowy. Wyścig serii Diverse Downhill Contest na Górze Żar będzie pierwszym (i jednym z dwóch) przystanków tegorocznego Pucharu Polski w Zjeździe. Zatem jeśli skrupulatnie zbieracie punkty i macie ambicje, by walczyć o prestiżowe tytuły, to zapewne pojawicie się na Górze Żar. Poniżej prezentujemy wam garść przydatnych informacji.

 

Diverse Downhill Contest Żar Finał Staronphoto 3I0A0277 kwietnia 26, 2015
Trasa na Górze Żar będzie sprawdzianem umiejętności i formy. Foto: Piotr Staroń

W telegraficznym skrócie

Weekend na Górze Żar będzie obfitował w wiele atrakcji. Prócz kwintesencji racingu w wykonaniu topowych polskich (i nie tylko) zawodników i zawodniczek, zobaczycie także konkurs na najlepszego whipa. Asów w tej dziedzinie nie będzie brakowało, więc i loty bokiem będą imponujące.

 

Diverse Downhill Contest Żar_Monster Best Whip 2015
Konkurs whipów będzie widowiskowy! Foto: Piotr Staroń

Podczas weekendu wystartują także dwa ciekawe konkursy dla kibiców. Pierwszy jest dla tych, którzy mają aparaty i potarfią zrobić z nich użytek – konkurs fotograficzny. Drugi dla nieco innych, którzy zamiast aparatu w ręce będą trzymali trąbę i głośno dopingowali uczestników rywalizacji.

Czy macie ochotę wziąć udział w którymś z konkursów? Decyzja należy do was – my zachęcamy!

 

Foto Contest2016
Konkurs dla fotografów – Diverse Downhill Contest 2016.

Harmonogram imprezy

harmonogram

 

Mapka ważnych punktów

mapka